Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Children Gi (Male) / Beginner / 40 - 49.9 / 6-7 years
Rush 1st Division
—
(Kids)
1-55
Završeno
Hauola Caberto
Esaki Jiu Jitsu
Pobedio Završnicom - 02:55
Kody Mullen CTA
Children Gi (Female) / Expert / 90 - 99.9 / 12-13 years
(Kids)
9-62
Završeno
ILANA CASERTA
Aloha Roll Academy
Shaniah-Lee Ferreira nuerabjj Pobedio Završnicom - 02:08
Children Gi (Female) / Beginner / 70 - 79.9 / 12-13 years
(Kids)
4-62
Završeno
Mikaia DePeralta
Island Jiu Jitsu
Pobedio Završnicom - 02:39
Rhegan Taniguchi CTA Maui
Children Gi (Male) / Beginner / 130 - 139.9 / 10-11 years
(Kids)
8-55
Završeno
Ryder Vivas
Esaki Jiu Jitsu
Pobeda po poenima - 00:54
Bishop Yanuaria Alliance bjj hawaii
Children Gi (Male) / Beginner / 40 - 49.9 / 6-7 years
Rush 1st Division
—
(Kids)
1-56
Završeno
Elijah Tabula
Caveirinha Jiu-Jitsu Family (CJJF)
Rush Cabatbat Alameda Jiu Jitsu Pobeda po poenima - 03:00
Children Gi (Female) / Intermediate / 60 - 69.9 / 10-11 years
(Kids)
3-68
Završeno
Jayzlen “Pipi” Gomes
Alameda Jiu Jitsu
Naia Sakaguchi Penn Gym Pobedio Završnicom - 00:33
Children Gi (Female) / Beginner / 50 - 59.9 / 6-7 years
(Kids)
2-53
Završeno
Kona Planas
Esaki Jiu Jitsu
Lia Archuleta North Shore Jiu-Jitsu Club Pobeda po poenima - 03:00
Children Gi (Male) / Intermediate / 80 - 89.9 / 10-11 years
Matyx 2nd Division
—
(Kids)
5-64
Završeno
Madeline Middleton
Island Jiu Jitsu
Kaden Izaguirre Gracie Jiu Jitsu Kailua Pobedio Završnicom - 02:17
Children Gi (Male) / Beginner / 90 - 99.9 / 12-13 years
(Kids)
6-61
Završeno
Benjamin Savage
Island Jiu-Jitsu
Maddox Canoy Gracie Barra Kapolei Pobedio Završnicom - 00:44
Children Gi (Male) / Intermediate / 70 - 79.9 / 10-11 years
Matyx 1st Division
—
(Kids)
4-65
Završeno
Matyx Camero
ROMA Jiu Jitsu Academy/Atos Hilo
Pobedio Završnicom - 00:44
Blake Kirkwood Maui Grappling Academy
Children Gi (Female) / Expert / 90 - 99.9 / 12-13 years
(Kids)
9-63
Završeno
Nevaeh Lavarias
Kaloni Brown Penn Gym Pobedio Završnicom - 00:55
Children Gi (Male) / Intermediate / 60 - 69.9 / 10-11 years
(Kids)
3-66
Završeno
Tyler Harai
UFC GYM BJ PENN
Pobedio Odlukom - 03:00
Everett Kirkwood CASCAO JIU JITSU
Children Gi (Male) / Beginner / 50 - 59.9 / 8-9 years Group 2
(Kids)
8-53
Završeno
Skyzen Argast
Silverfox Jiu-Jitsu Hawaii (Wahiawa)
Pobeda po poenima - 03:00
Beckham Gabriel Alliance bjj hawaii
Children Gi (Male) / Beginner / 50 - 59.9 / 6-7 years
Kensen 1st Division & Rush 2nd Division
—
(Kids)
7-63
Završeno
Brodie Yanuaria
Alliance bjj hawaii
Pobeda po poenima - 03:00
Ignatius Guerra Gracie Jiu Jitsu Kailua
Children Gi (Female) / Beginner / 90 - 99.9 / 12-13 years
(Kids)
6-59
Završeno
Wailei'a Dudoit
Penn Gym
Pobedio Završnicom - 02:17
Jahni Ouye Tacub Caio Terra Association Kauai (Lions BJJ)
Children Gi (Male) / Novice / 50 - 59.9 / 6-7 years Group 2
(Kids)
2-51
Završeno
THOMAS MCCORMICK
North Shore Jiu-Jitsu Club
Kaven Santos Relson Gracie Ronn Shiraki Academy Pobeda po poenima - 03:00
Children Gi (Male) / Expert / 100 - 109.9 / 12-13 years
Mady 2nd Division
—
(Kids)
9-65
Završeno
Anakin Hayes
Carlson Gracie Maui
Ezra Forges Gracie Jiu Jitsu Kailua Pobedio Odlukom - 04:00
Children Gi (Female) / Beginner / 70 - 79.9 / 12-13 years
(Kids)
4-63
Završeno
Kirra Andaya
I&I MMA ACADEMY
Pobedio Završnicom - 02:25
Mikaia DePeralta Island Jiu Jitsu
Children Gi (Male) / Beginner / 40 - 49.9 / 5 years & younger
(Kids)
1-53
Završeno
Batyr Andreev
Gracie Barra Kapolei
Pobeda po poenima - 03:00
Axel Wright I&I MMA ACADEMY
Children Gi (Male) / Beginner / 50 - 59.9 / 8-9 years Group 2
(Kids)
8-54
Završeno
Kyler Chong Kee
Maui Jiu Jitsu
Chase Barayuga CTA Pobeda po poenima - 03:00
Children Gi (Male) / Beginner / 50 - 59.9 / 6-7 years
Kensen 1st Division & Rush 2nd Division
—
(Kids)
7-62
Završeno
Nolan Villa
CTA
Rush Cabatbat Alameda Jiu Jitsu Pobeda po poenima - 03:00
Children Gi (Female) / Beginner / 90 - 99.9 / 12-13 years
(Kids)
6-60
Završeno
Angel Iwane
UFC Gym Mililani
Pobeda po poenima - 03:00
Layla Taasan ROMA Jiu Jitsu Academy/Atos Hilo
Children Gi (Male) / Intermediate / 70 - 79.9 / 10-11 years
Matyx 1st Division
—
(Kids)
4-66
Završeno
Royson Dumlao
MANO JIU JITSU
Pobeda po poenima - 03:00
Tytan Takamoto Mad Tiger Academy
Children Gi (Male) / Advanced / 80 - 89.9 / 12-13 years
(Kids)
5-68
Završeno
Kaenen-William Apilado
Esaki Jiu Jitsu
Pobedio Završnicom - 02:13
Orion Brandon Maui Jiu Jitsu
Children Gi (Male) / Intermediate / 80 - 89.9 / 10-11 years
Matyx 2nd Division
—
(Kids)
5-65
Završeno
Azen Lulker
Mad Tiger Academy
Matyx Camero ROMA Jiu Jitsu Academy/Atos Hilo Pobeda po poenima - 03:00
Children Gi (Male) / Intermediate / 60 - 69.9 / 10-11 years
(Kids)
3-67
Završeno
Braxton Kelly
Gracie Jiu Jitsu Kailua
Laird Padilla Pobeda po poenima - 03:00
Children Gi (Male) / Beginner / 40 - 49.9 / 6-7 years
Rush 1st Division
—
(Kids)
1-57
Završeno
Kody Mullen
CTA
Elijah Tabula Caveirinha Jiu-Jitsu Family (CJJF) Pobedio Dikvalifikacijom (diskvalifikacija) - 00:39
Children Gi (Female) / Beginner / 50 - 59.9 / 6-7 years
(Kids)
2-54
Završeno
Sophia Anne Castaneto
Aloha Roll Academy
Kona Planas Esaki Jiu Jitsu Pobeda po poenima - 03:00
Children Gi (Male) / Expert / 80 - 89.9 / 10-11 years
ISAIAH 1st Division
—
(Kids)
9-67
Završeno
ISAIAH LEE
Alameda Jiu Jitsu
Carl Richards III ROMA Jiu Jitsu Academy/Atos Hilo Pobedio Završnicom - 01:38
Children Gi (Male) / Beginner / 50 - 59.9 / 6-7 years
Kensen 1st Division & Rush 2nd Division
—
(Kids)
7-64
Završeno
Zachary Zumbrink
UFC GYM BJ PENN
Elias Melendez Gracie Jiu Jitsu Kailua Pobeda po poenima - 03:00
Children Gi (Male) / Advanced / 100 - 109.9 / 12-13 years
(Kids)
8-56
Završeno
Maika Ebanez
Penn Gym
Pobeda po poenima - 03:00
Chasen Geronimo Esaki Jiu Jitsu
Children Gi (Male) / Beginner / 90 - 99.9 / 12-13 years
(Kids)
6-62
Završeno
Ryder Tagami
MANO JIU JITSU
Pobedio Završnicom - 00:32
Benjamin Savage Island Jiu-Jitsu