Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Children Gi (Female) / Intermediate / 90 - 99.9 / 8-9 years
Kaanoi 2nd Division
—
(Session 1)
7-73
Završeno
Kaanoi McCabe
Island Jiu Jitsu
Pobedio Završnicom - 01:24
Evionne Pellazar I&I MMA ACADEMY
Children Gi (Male) / Beginner / 60 - 69.9 / 10-11 years
Skyzen 1st Division
—
(Session 1)
3-85
Završeno
Daryn Ogata
Caio Terra Association Kauai (Lions BJJ)
Skyzen Argast Silverfox Jiu-Jitsu Hawaii (Wahiawa) Pobedio Završnicom - 02:41
Children Gi (Female) / Intermediate / 50 - 59.9 / 8-9 years
(Session 1)
2-79
Završeno
Milla Martensson
Island Jiu-Jitsu
Pobedio Završnicom - 03:00
Devon Shelly Gracie Jiu Jitsu Kailua
Children Gi (Male) / Intermediate / 70 - 79.9 / 10-11 years
(Session 1)
4-84
Završeno
Maddex Go
Checkmat Kona
Pobeda po poenima - 03:00
Kai Itoman Uptown Jiu Jitsu
Children Gi (Female) / Beginner / 70 - 79.9 / 8-9 years Group 2
(Session 1)
5-95
Završeno
Jasmine Kelekoma
Kauai Technical Institute
Pobedio Završnicom - 02:01
Honoria Haigler UFC Gym Honolulu
Children Gi (Female) / Intermediate / 60 - 69.9 / 10-11 years
(Session 1)
1-93
Završeno
Sierra Bixel
TRXTR STUDIO CTA
Katana Viloria Masters Martial Arts School Pobeda po poenima - 03:00
Children Gi (Male) / Intermediate / 60 - 69.9 / 8-9 years
(Session 1)
3-83
Završeno
Kamananuiokala Isomura
North Shore Jiu-Jitsu Club
Logan WILSON Gracie Jiu Jitsu Kailua Pobedio Završnicom - 02:10
Children Gi (Male) / Intermediate / 50 - 59.9 / 6-7 years
(Session 1)
8-84
Završeno
Kamaluhia Angay
ROMA Jiu Jitsu Academy/Atos Hilo
Rush Cabatbat Alameda Jiu Jitsu Pobedio Završnicom - 02:54
Children Gi (Male) / Intermediate / 110 - 119.9 / 10-11 years
Joziah & Kobe 2nd Division
—
(Session 1)
9-83
Završeno
Kobe Magana
Aloha Roll Academy
Ryder Webb Carlson Gracie Maui Pobedio Završnicom - 02:42
Children Gi (Female) / Intermediate / 80 - 89.9 / 10-11 years
(Session 1)
6-92
Završeno
Alaia Lulker
Mad Tiger Academy
Pobeda po poenima - 03:00
Graciela Villa Caveirinha Jiu-Jitsu Family (CJJF)
Children Gi (Female) / Intermediate / 50 - 59.9 / 8-9 years
(Session 1)
2-80
Završeno
Anela Nitta
Maui Jiu Jitsu
Laeli Brown Penn Gym Pobedio Završnicom - 03:00
Children Gi (Male) / Beginner / 70 - 79.9 / 10-11 years Group 2
(Session 1)
5-98
Završeno
Kylan Shawn Aviguetero
Jiu Jitsu 967
Kyle Silva Island Jiu-Jitsu Pobeda po poenima - 03:00
Children Gi (Female) / Beginner / 50 - 59.9 / 10-11 years
(Session 1)
4-86
Završeno
Rosalie Murray
TRXTR STUDIO CTA
Pobeda po poenima - 03:00
Kaylee Kahele Foundation BJJ
Children Gi (Male) / Beginner / 90 - 99.9 / 12-13 years
(Session 1)
7-71
Završeno
LIONEL LARA
Gracie Barra Kapolei
Ayzen Flores ROMA Jiu Jitsu Academy/Atos Hilo Pobedio Završnicom - 02:50
Children Gi (Male) / Intermediate / 60 - 69.9 / 8-9 years
(Session 1)
3-84
Završeno
Kahikoloa Lopez
New Breed Academy
Pobeda po poenima - 03:00
Cayden Tangaro Alameda Jiu Jitsu
Children Gi (Female) / Beginner / 50 - 59.9 / 8-9 years
(Session 1)
2-82
Završeno
Lililehua Kotaki
MANO JIU JITSU
Aka McCabe Island Jiu Jitsu Pobedio Završnicom - 03:00
Children Gi (Male) / Intermediate / 80 - 89.9 / 10-11 years
Matyx 1st Division
—
(Session 1)
6-89
Završeno
Jasiah Domen
Maui Jiu Jitsu
Kamaehu Dizol Jiu Jitsu 967 Pobedio Završnicom - 01:17
Children Gi (Male) / Beginner / 40 - 49.9 / 6-7 years
Kaisei 1st Div
—
(Session 1)
1-91
Završeno
Bodhi Keenan
HNL JIU JITSU
Gabriel Tomas UFC GYM BJ PENN Pobedio Završnicom - 01:17
Children Gi (Male) / Intermediate / 110 - 119.9 / 10-11 years
Joziah & Kobe 2nd Division
—
(Session 1)
9-84
Završeno
Makai’o Ouye Tacub
Esaki Jiu Jitsu
Ke’ao Adams Foundation BJJ Pobeda po poenima - 03:00
Children Gi (Female) / Beginner / 70 - 79.9 / 8-9 years Group 2
(Session 1)
5-96
Završeno
Lilikoi Fillmore
Kailua Gracie
Honoria Haigler UFC Gym Honolulu Pobeda po poenima - 02:58
Children Gi (Male) / Expert / 80 - 89.9 / 10-11 years
Kia 1st Division
—
(Session 1)
8-88
Završeno
ISAIAH LEE
Alameda Jiu Jitsu
Makana Godwin Aloha Roll Academy Pobeda po poenima - 04:00
Children Gi (Male) / Intermediate / 80 - 89.9 / 10-11 years
Matyx 1st Division
—
(Session 1)
6-90
Završeno
Royson Dumlao
MANO JIU JITSU
Jasiah Domen Maui Jiu Jitsu Pobedio Završnicom - 01:06
Children Gi (Male) / Beginner / 90 - 99.9 / 12-13 years
(Session 1)
7-72
Završeno
Eden Preis Carpenter
MANO JIU JITSU
Kysen Barrios Alameda Jiu Jitsu Pobedio Završnicom - 02:08
Children Gi (Male) / Beginner / 60 - 69.9 / 10-11 years
Skyzen 1st Division
—
(Session 1)
3-86
Završeno
Junie Lee
Uptown Jiu Jitsu
Pobeda po poenima - 03:00
Dayton Kaniho Relson Gracie - Team Papakolea Jiu Jitsu
Children Gi (Male) / Beginner / 40 - 49.9 / 8-9 years
(Session 1)
1-94
Završeno
Christian Quemado
Maui Jiu Jitsu
Tanner Takemura HNL JIU JITSU Pobeda po poenima - 03:00
Children Gi (Male) / Beginner / 70 - 79.9 / 10-11 years Group 2
(Session 1)
5-99
Završeno
Ryozo Aina
Alameda Jiu Jitsu
Pobedio Završnicom - 01:35
Kylan Shawn Aviguetero Jiu Jitsu 967
Children Gi (Male) / Intermediate / 110 - 119.9 / 12-13 years
(Session 1)
Završeno
Kazen Inouye
Maui Grappling Academy
Pobeda bez borbe
Finn Neilsen Kailua Gracie
Children Gi (Male) / Intermediate / 70 - 79.9 / 12-13 years
(Session 1)
9-85
Završeno
Grei Khadmiel Barroga
Carlson Gracie Maui
Bodhi Nickerson Contact Sports Club / Mansfield, PA Pobedio Završnicom - 01:01
Children Gi (Female) / Expert / 100 - 109.9 / 12-13 years
(Session 1)
7-74
Završeno
Auriana Wakinekona
TRXTR STUDIO CTA
Pobedio Završnicom - 01:03
Ciara Poepoe I&I MMA ACADEMY
Children Gi (Male) / Beginner / 40 - 49.9 / 8-9 years
(Session 1)
1-96
Završeno
Nico Barrios
ROMA Jiu Jitsu Academy/Atos Hilo
Pobeda po poenima - 03:00
Kody Mullen CTA
Children Gi (Male) / Advanced / 60 - 69.9 / 8-9 years
(Session 1)
6-93
Završeno
Madisen Whalen
K-Team
Telia Grove I&I MMA ACADEMY Pobedio Završnicom - 01:50
Children Gi (Male) / Beginner / 50 - 59.9 / 8-9 years
(Session 1)