Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Children Gi (Male) / Advanced / 110 - 119.9 / 10-11 years
(Session 1)
9-91
Završeno
Hunter Tomita
Uluaulu Jiu-Jitsu academy
Kataliyah Nunez Hanaloa School of Jiujitsu Pobeda po poenima - 03:00
Children Gi (Male) / Beginner / 80 - 89.9 / 10-11 years Group 2
(Session 1)
5-104
Završeno
Isaiah Cabingas
Maui Jiu Jitsu
Elias Botello Masters Martial Arts School Pobedio Završnicom - 00:41
Children Gi (Male) / Beginner / 50 - 59.9 / 8-9 years
(Session 1)
2-86
Završeno
Ezra Vincent
Masters Martial Arts School
Hawanaolu Eleneke I&I MMA ACADEMY Pobedio Završnicom - 03:00
Children Gi (Male) / Expert / 90 - 99.9 / 10-11 years
Kia 2nd Division
—
(Session 1)
8-94
Završeno
Kia Kaha Lopez
New Breed Academy
Pobedio Završnicom - 02:51
Brooklyn Lubrin Sydney Wrestling Academy
Children Gi (Male) / Intermediate / 70 - 79.9 / 8-9 years
(Session 1)
4-93
Završeno
James (Trae) Rome III
ROMA Jiu Jitsu Academy/Atos Hilo
Pobeda po poenima - 03:00
Peter Thompson Relson Gracie - Ronn Shiraki Academy
Children Gi (Male) / Beginner / 80 - 89.9 / 12-13 years
(Session 1)
6-98
Završeno
Tavin Anthony Santos
TRXTR STUDIO CTA
Pobedio Završnicom - 00:31
Waika Takushi Kolosa Jiu Jitsu Academy
Children Gi (Male) / Intermediate / 50 - 59.9 / 8-9 years Group 2
(Session 1)
5-107
Završeno
Kigen Itoman
Uptown Jiu Jitsu
Pobedio Završnicom - 00:35
Ranger Mitchell Aloha Roll Academy
Children Gi (Male) / Beginner / 40 - 49.9 / 8-9 years
(Session 1)
1-97
Završeno
Camden Cabatic
TRXTR STUDIO CTA
Pobeda po poenima - 03:00
Kody Mullen CTA
Children Gi (Female) / Expert / 100 - 109.9 / 12-13 years
(Session 1)
7-77
Završeno
Auriana Wakinekona
TRXTR STUDIO CTA
Pobedio Završnicom - 03:26
Kieryn Joy Lee-Hornstine Jiu Jitsu 967
Children Gi (Female) / Intermediate / 60 - 69.9 / 8-9 years
(Session 1)
8-95
Završeno
Shylea-Love Domen
Maui Jiu Jitsu
Pobedio Završnicom - 01:58
Pauahi Carlson Gracie Barra Kapolei
Children Gi (Male) / Beginner / 60 - 69.9 / 10-11 years
Skyzen 1st Division
—
(Session 1)
3-91
Završeno
Skyzen Argast
Silverfox Jiu-Jitsu Hawaii (Wahiawa)
Jun Lee Relson Gracie - Team Papakolea Jiu Jitsu Pobedio Završnicom - 00:50
Children Gi (Male) / Intermediate / 80 - 89.9 / 12-13 years
(Session 1)
9-88
Završeno
Kaden Izaguirre
Gracie Jiu Jitsu Kailua
Ryder Tagami MANO JIU JITSU Pobeda po poenima - 03:00
Children Gi (Male) / Intermediate / 100 - 109.9 / 12-13 years
(Session 1)
5-103
Završeno
Alapaki Lee
Alliance.
Maddox Canoy Gracie Barra Kapolei Pobedio Završnicom - 01:52
Children Gi (Male) / Beginner / 40 - 49.9 / 8-9 years
(Session 1)
1-98
Završeno
Tanner Takemura
HNL JIU JITSU
Pobeda po poenima - 03:00
Nico Barrios ROMA Jiu Jitsu Academy/Atos Hilo
Children Gi (Female) / Intermediate / 70 - 79.9 / 8-9 years
(Session 1)
4-91
Završeno
Bailey Santiago
Aloha Roll Academy
Pobedio Završnicom - 00:11
Jayzlen “Pipi” Gomes Alameda Jiu Jitsu
Children Gi (Female) / Beginner / 50 - 59.9 / 8-9 years
(Session 1)
2-84
Završeno
Leia Echiverri
CTA Maui
Aka McCabe Island Jiu Jitsu Pobedio Završnicom - 03:00
Children Gi (Female) / Advanced / 70 - 79.9 / 8-9 years
(Session 1)
4-94
Završeno
Mikayla Rosser
North Shore Jiu-Jitsu Club
NarraElena Tyrrell Maui Jiu Jitsu Pobedio Završnicom - 02:15
Children Gi (Female) / Intermediate / 60 - 69.9 / 8-9 years
(Session 1)
8-96
Završeno
Aria Celeste Guyo
Gracie Technics Honolulu
Mila Fujino Alameda Jiu Jitsu Pobeda po poenima - 03:00
Children Gi (Male) / Advanced / 60 - 69.9 / 8-9 years
(Session 1)
6-95
Završeno
Telia Grove
I&I MMA ACADEMY
Pobedio Završnicom - 01:58
Kairen Izaguirre Gracie Jiu Jitsu Kailua
Children Gi (Male) / Beginner / 60 - 69.9 / 10-11 years
Skyzen 1st Division
—
(Session 1)
3-92
Završeno
Junie Lee
Uptown Jiu Jitsu
Unknown User Exodus Martial Arts Academy Pobeda po poenima - 03:00
Children Gi (Male) / Advanced / 110 - 119.9 / 10-11 years
(Session 1)
9-92
Završeno
Anthony Ace CAYABYAB
Esaki Jiu Jitsu
Pobedio Završnicom - 01:00
Hunter Tomita Uluaulu Jiu-Jitsu academy
Children Gi (Female) / Intermediate / 90 - 99.9 / 10-11 years
Kaanoi 1st Division
—
(Session 1)
7-81
Završeno
Aria Agena
Uptown Jiu Jitsu
Pobeda po poenima - 03:00
Kaanoi McCabe Island Jiu Jitsu
Children Gi (Female) / Beginner / 40 - 49.9 / 8-9 years
(Session 1)
1-100
Završeno
Estarlina Penalba
Island Jiu Jitsu / Atos
Pobedio Završnicom - 01:51
Maddie Nguyen-Ocampo UFC Waikele
Children Gi (Male) / Beginner / 50 - 59.9 / 8-9 years
(Session 1)
2-87
Završeno
Luca Dewhirst
Gracie Jiu Jitsu Kailua
Pobedio Završnicom - 03:00
Ryko Asentista TRXTR STUDIO CTA
Children Gi (Male) / Advanced / 80 - 89.9 / 12-13 years
(Session 1)
6-97
Završeno
Azen Lulker
Mad Tiger Academy
Pobedio Završnicom - 02:58
John Silver IV North Shore Jiu-Jitsu Club
Children Gi (Male) / Beginner / 80 - 89.9 / 10-11 years Group 2
(Session 1)
5-105
Završeno
Mason Collo Orozco
Hanaloa School of Jiujitsu
Isaiah Cabingas Maui Jiu Jitsu Pobeda po poenima - 03:00
Children Gi (Female) / Expert / 90 - 99.9 / 12-13 years
(Session 1)
8-98
Završeno
Aubrey Cottrell
TRXTR STUDIO CTA
Nevaeh Lavarias Island Jiu Jitsu Pobedio Završnicom - 01:09
Children Gi (Male) / Intermediate / 50 - 59.9 / 8-9 years Group 3
(Session 1)
9-94
Završeno
Link Itoman
Uptown Jiu Jitsu
Pobedio Odlukom - 03:00
Camden Recopuerto Maui Jiu Jitsu
Children Gi (Male) / Beginner / 60 - 69.9 / 6-7 years Group 2
(Session 1)
3-94
Završeno
Asher Williams
Masters Martial Arts School
Liam Bocon Bright Maui Jiu Jitsu Pobedio Završnicom - 01:27
Children Gi (Female) / Intermediate / 90 - 99.9 / 10-11 years
Kaanoi 1st Division
—
(Session 1)
7-82
Završeno
Zoie Agsalog
Maui Grappling Academy
Ronja Martensson Island Jiu Jitsu Pobedio Završnicom - 02:51
Children Gi (Female) / Intermediate / 70 - 79.9 / 7-8 years
(Session 1)
4-96
Završeno
Kailana Davis
Caveirinha Jiu-Jitsu Family (CJJF)
Pobedio Završnicom - 00:44
Oshen Lulker Mad Tiger Academy
Children Gi (Female) / Beginner / 40 - 49.9 / 8-9 years
(Session 1)
1-101
Završeno
Zaiya Barcellos
Maui Jiu Jitsu
Pobeda po poenima - 03:00
Keeva Celebrado Kauai Technical Institute