Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Children Gi (Male) / Intermediate / 50 - 59.9 / 8-9 years
(Kids and Teens)
2-27
Färdig
Alexander Sanchez
Dumdumaya Jiu-Jitsu
Vann på Submission - 00:36
Jonathan Sanchez Cordero BJJ
Children Gi (Male) / Expert / 70 - 79.9 / 8-9 years
(Kids and Teens)
8-29
Färdig
Jose Arroyo
OPEN MAT ACADEMY
Vann på Submission - 03:45
Robert Hribar Magalit Brazilian Jiu Jitsu
Children Gi (Male) / Intermediate / 50 - 59.9 / 6-7 years
(Kids and Teens)
4-35
Färdig
Tanner Baxter
Institute of Combat
Vann på Submission - 00:58
Mohammed Alaoui Ralph Gracie
Children Gi (Male) / Intermediate / 50 - 59.9 / 8-9 years
(Kids and Teens)
2-28
Färdig
Cristian Wilson
New Wave MMA
William McConnell Team Maxwell Brazilian Jiu-Jitsu Vann på Submission - 01:06
Teens Gi (Male) / Beginner / 130 - 139.9 / 16-17 years
(Kids and Teens)
10-28
Färdig
Gabriel Garcia
Eduardo Rocha BJJ Selma/Parlier
Gavin Duenas Lost Sierra BJJ Vann på poäng - 03:00
Children Gi (Male) / Beginner / 110 - 119.9 / 10-11 years
Elijah 2nd Division
—
(Kids and Teens)
7-18
Färdig
Keegan Herman
Gilroy BJJ
Vann på poäng - 03:00
Hunter Marlin Bay Jiu Jitsu
Children Gi (Female) / Beginner / 50 - 59.9 / 8-9 years
(Kids and Teens)
3-36
Färdig
Isabella Martinez
Halo jiujitsu
Vann på Submission - 00:36
Mikaela Jepson
Children Gi (Female) / Beginner / 50 - 59.9 / 8-9 years
(Kids and Teens)
3-37
Färdig
TAYLOR BELL
Institute of Combat
Ava Caceres Ralph Gracie Jiu-Jitsu - San Jose & Santa Clara Vann på poäng - 03:00
Teens Gi (Male) / Beginner / 130 - 139.9 / 16-17 years
(Kids and Teens)
10-29
Färdig
Lyonel Gernette
Eduardo Rocha BJJ Selma/Parlier
Gabriel Garcia Eduardo Rocha BJJ Selma/Parlier Vann på poäng - 03:00
Children Gi (Male) / Intermediate / 100 - 109.9 / 12-13 years
(Kids and Teens)
7-21
Färdig
Keahi Jack
Ralph Gracie Jiu-Jitsu - San Jose & Santa Clara
Joshua Habon Costa Jiu-Jitsu Vann på poäng - 02:59
Children Gi (Male) / Expert / 70 - 79.9 / 12-13 years
(Kids and Teens)
5-33
Färdig
Jonathan Mezheritskiy
Auriyah Sok New Wave MMA Vann via diskvalificering - 04:00
Children Gi (Male) / Intermediate / 100 - 109.9 / 10-11 years
Noah 1st Division
—
(Kids and Teens)
8-30
Färdig
Noah Davi-Welch
SUPREMEMMA(RIO COMBAT OAKLAND)
Jonah Perkins-Leal New Wave MMA Vann på Submission - 00:54
Children Gi (Male) / Intermediate / 80 - 89.9 / 10-11 years
(Kids and Teens)
6-36
Färdig
Zigy Sainz
Eduardo Rocha BJJ Selma/Parlier
Kobe Garcia Checkmat Fresno/Roots Brazilian Jiu Jitsu Vann på Submission - 01:48
Children Gi (Male) / Intermediate / 50 - 59.9 / 8-9 years
(Kids and Teens)
2-29
Färdig
Alexander Sanchez
Dumdumaya Jiu-Jitsu
William McConnell Team Maxwell Brazilian Jiu-Jitsu Vann på Submission - 01:10
Women No-Gi / Intermediate / 130 - 139.9 (Bantam Weight) / Adult
Lorraine 1st Division
—
(Adults)
9-1
Färdig
Sienna Ochoa
New Wave MMA
Vann på poäng - 05:00
Lorraine Sekito NorCal Fighting Alliance
Children Gi (Male) / Intermediate / 50 - 59.9 / 8-9 years
(Kids and Teens)
2-30
Färdig
Jonathan Sanchez
Cordero BJJ
Vann på poäng - 03:00
Cristian Wilson New Wave MMA
Men No-Gi / Intermediate / 130 - 139.9 (Bantam Weight) / Adult
(Adults)
4-1
Färdig
Leon Tang
FTCC LV
Vann på Submission - 00:59
Chris Do One World Jiu Jitsu
Children Gi (Male) / Intermediate / 100 - 109.9 / 12-13 years
(Kids and Teens)
7-22
Färdig
Joshua Habon
Costa Jiu-Jitsu
Riki Murase Caio Terra Academy Vann på poäng - 03:00
Men No-Gi / Intermediate / 180 - 189.9 (Light Heavy Weight) / Adult
(Adults)
1-1
Färdig
Jacob Showaker
Cassio Werneck Jiu Jitsu
Vann på poäng - 05:00
Kristopher Floyd 10th Planet Oakland
Women No-Gi / Intermediate / 150 - 159.9 (Light Weight) / Adult
(Adults)
9-4
Färdig
Delilah Ovalle
New Wave MMA
Meredith Peterson Strive Jiu-Jitsu & Fitness Academy Vann på Submission - 02:13
Men No-Gi / Intermediate / 130 - 139.9 (Bantam Weight) / Adult
(Adults)
4-3
Färdig
Hen Sapir
Bay Jiu Jitsu
Vann på Submission - 00:22
John Ngo Sunset Jiu-Jitsu
Men No-Gi / Intermediate / 130 - 139.9 (Bantam Weight) / Adult
(Adults)
4-2
Färdig
Leon Tang
FTCC LV
Steve Canela Tactica BJJ Vann på Submission - 01:15
Men No-Gi / Intermediate / 190 - 199.9 (Cruiser Weight) / Adult
(Adults)
3-1
Färdig
Ron Mendoza
Nick Diaz Academy
Vann på poäng - 05:00
David Burgoz Kugtar MMA
Men No-Gi / Intermediate / 140 - 149.9 (Feather weight) / Master (30+)
(Adults)
8-1
Färdig
Paul Wilson
Nick Diaz Academy
Carlos Hernandez Rivalry Jiu-Jitsu Vann på poäng - 04:00
Women No-Gi / Intermediate / 130 - 139.9 (Bantam Weight) / Adult
Lorraine 1st Division
—
(Adults)
9-2
Färdig
Joanne Terranova
Combat sport and fitness 2
Vann på poäng - 05:00
Lorraine Sekito NorCal Fighting Alliance
Men No-Gi / Intermediate / 160 - 169.9 (Welter Weight) / Adult
(Adults)
7-1
Färdig
Jacob Horton
Kaijin mma
Vann på poäng - 05:00
Jordan Catalano GRACIE FIGHTER
Men No-Gi / Intermediate / 150 - 159.9 (Light Weight) / Adult
(Adults)
5-1
Färdig
Mark Macaspac
10th Planet Jiu Jitsu Daly City
Vann på Submission - 01:59
Isiah Macabalitao
Men No-Gi / Intermediate / 130 - 139.9 (Bantam Weight) / Adult
(Adults)
4-5
Färdig
Steve Canela
Tactica BJJ
Hen Sapir Bay Jiu Jitsu Vann på Submission - 01:02
Men No-Gi / Intermediate / 140 - 149.9 (Feather weight) / Adult
(Adults)
6-1
Färdig
Colton Richeson Smith
Institute of Combat
Vann på Submission - 03:32
Isaac Rodriguez Modesto Power
Men No-Gi / Intermediate / 200 - 224.9 (Heavy Weight) / Adult
(Adults)
1-4
Färdig
Brandon Daniels
New Wave MMA
Jesse Fuller Caio Terra Academy Vann på poäng - 05:00
Men No-Gi / Intermediate / 190 - 199.9 (Cruiser Weight) / Adult
(Adults)
3-2
Färdig
John Wilson
New Wave MMA
Adam AbuShaer Stanford BJJ Vann på poäng - 05:00
Men No-Gi / Expert / 180 - 189.9 (Light Heavy Weight) / Adult
(Adults)
10-4
Färdig
Tyson Miller
Institute of Combat
Vann på poäng - 06:00
Dylan Peters 10th Planet Oakland