Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men No-Gi / Expert / 170 - 179.9 (Middle Weight) / Adult
(Adults)
10-4
Färdig
Kody Roy
Commonwealth Jiu Jitsu
Vann på poäng - 06:00
Justin Williams 10th Planet Livonia
Women No-Gi / Beginner / 120 - 129.9 (Fly Weight) / Adult
(Adults)
11-7
Färdig
Calli Romesburg
10th Planet Livonia
Vann på Submission - 01:46
Sarah Patterson Ronaldo Candido Academy - ATOS BJJ
Men No-Gi / Intermediate / 180 - 189.9 (Light Heavy Weight) / Master (30+)
(Adults)
8-3
Färdig
Alexander Adam
Renzo Gracie Troy
Vann på poäng - 04:00
Daniel Balderrama Detroit Jiu-Jitsu Syndicate
Men No-Gi / Intermediate / 150 - 159.9 (Light Weight) / Master (30+)
(Adults)
5-4
Färdig
Delayne Davis-Brown
Metro Jiu-Jitsu
Vann på Submission - 01:37
Eric Sway-Tin Mada Jiu JItsu
Women No-Gi / Beginner / 120 - 129.9 (Fly Weight) / Adult
(Adults)
11-9
Färdig
Ava Dwyer
10th Planet Livonia
Vann på poäng - 04:00
Isabel McDonald The Ludus MMA
Men No-Gi / Novice / 180 - 189.9 (Light Heavy Weight) / Adult
(Adults)
6-6
Färdig
Jacob Mansour
Roots Jiu Jitsu Academy
Vann på poäng - 04:00
Oussama Yazbek Detroit Jiu-Jitsu Syndicate
Men No-Gi / Intermediate / 160 - 169.9 (Welter Weight) / Adult
(Adults)
5-7
Färdig
Ali Alyaaqubi
Detroit Jiu-Jitsu Syndicate
Vann på Submission - 00:27
Nick Safiedine Atos Jiu-Jitsu - Ronaldo Candido Academy
Men No-Gi / Intermediate / 200 - 224.9 (Heavy Weight) / Master (30+)
(Adults)
9-5
Färdig
Nick Van Der Velde
The Submission Academy
Anthony Cofield Michigan MMA Academy Vann på poäng - 04:00
Men No-Gi / Intermediate / 190 - 199.9 (Cruiser Weight) / Adult
(Adults)
10-5
Färdig
Jack Zimmerman
10th Planet Livonia
Nicholas Renaud Allegiance Gym Vann på Submission - 01:51
Men No-Gi / Novice / 129.9 & under (Fly weight) / Adult
(Adults)
5-10
Färdig
Mohmed Saleh
10th Planet Livonia
Vann på poäng - 04:00
Kristian Jovanovski New way training center/Macomb MMA
Men No-Gi / Intermediate / 130 - 139.9 (Bantam Weight) / Adult
(Adults)
3-5
Färdig
Mohammed Abuelenain
Metro Jiu-Jitsu
Jeff Baughman Michigan Top Team Vann på Submission - 03:16
Men No-Gi / Expert / 190 - 199.9 (Cruiser Weight) / Master (30+)
(Adults)
9-9
Färdig
David Fox
Metro Jiu-Jitsu
Vann på poäng - 04:00
Tim Guikema FLOW Brazilian Jiu-Jitsu
Men No-Gi / Intermediate / 190 - 199.9 (Cruiser Weight) / Adult
(Adults)
Färdig
Lee Runestad
Caique JJ
Adam Sproule 10th Planet Etobicoke, Toronto Vann på Walkover
Men No-Gi / Intermediate / 170 - 179.9 (Middle Weight) / Master (30+)
(Adults)
6-4
Färdig
Nathan Vanderloo
Project truth ronin judo
Vann på poäng - 04:00
Leo Goodlesky 10th Planet Livonia
Men No-Gi / Intermediate / 150 - 159.9 (Light Weight) / Adult
(Adults)
4-5
Färdig
Justus Cesar
Detroit Jiu-Jitsu Syndicate
Vann på poäng - 05:00
Aaron Martindale 10th Planet Livonia
Men No-Gi / Expert / 225 - 249.9 (Super Heavy Weight) / Adult
Luis div 1
—
(Adults)
7-7
Färdig
Luis Diaz
FLOW Brazilian Jiu-Jitsu
Will Khoury Detroit Jiu-Jitsu Syndicate Vann på poäng - 06:00
Women No-Gi / Beginner / 120 - 129.9 (Fly Weight) / Adult
(Adults)
11-8
Färdig
Calli Romesburg
10th Planet Livonia
Indigo Bruno Magic Brazilian Jiu Jitsu Vann på poäng - 04:00
Men No-Gi / Intermediate / 130 - 139.9 (Bantam Weight) / Adult
(Adults)
3-6
Färdig
Diontae Respress
10th Planet Livonia
McKay Juso FLOW Brazilian Jiu-Jitsu Vann på Submission - 04:31
Men No-Gi / Intermediate / 190 - 199.9 (Cruiser Weight) / Adult
(Adults)
10-6
Färdig
Andrey Douthard
313 BJJ
Vann på Submission - 01:08
Nicholas Renaud Allegiance Gym
Men No-Gi / Intermediate / 180 - 189.9 (Light Heavy Weight) / Adult
(Adults)
8-7
Färdig
Ricky Roy
Commonwealth Jiu Jitsu
Vann på poäng - 05:00
Kevin Oh BJJ Battalion
Men No-Gi / Intermediate / 160 - 169.9 (Welter Weight) / Adult
(Adults)
5-8
Färdig
Joey Yvorra
Renzo Gracie Troy
Nick Safiedine Atos Jiu-Jitsu - Ronaldo Candido Academy Vann på Submission - 00:44
Women No-Gi / Novice / 150 - 159.9 (Light Weight) / Adult
Breanna div 2
—
(Adults)
11-12
Färdig
Breanna Barnett
10th Planet Livonia
Emily Tharp Assembly Jiu-Jitsu Vann på Submission - 01:00
Men No-Gi / Intermediate / 180 - 189.9 (Light Heavy Weight) / Adult
(Adults)
8-8
Färdig
Garrett Weber
Underground Jiu-Jitsu Club
Frikso Ndoja Assembly Jiu-Jitsu Vann på Submission - 03:03
Men No-Gi / Expert / 190 - 199.9 (Cruiser Weight) / Master (30+)
(Adults)
9-10
Färdig
David Johannes
Allegiance Gym
Vann på poäng - 04:00
RJ Quiambao Commonwealth Jiu Jitsu
Men No-Gi / Intermediate / 250 & Over (Ultra Heavy Weight) / Adult
ChrisM div 1
—
(Adults)
7-5
Färdig
Gavin White-Eye
The Butcher Shop
Vann på poäng - 05:00
Muthana Mohamed Detroit Jiu-Jitsu Syndicate
Men No-Gi / Expert / 170 - 179.9 (Middle Weight) / Master (30+)
(Adults)
10-7
Färdig
Michael Hudak
RTSC TRAINING CENTER
Vann på Submission - 00:29
Larry Hesson Magic Brazilian Jiu Jitsu
Men No-Gi / Intermediate / 140 - 149.9 (Feather weight) / Adult
(Adults)
4-6
Färdig
James Wright
Roots combat club
Vann på poäng - 05:00
Joseph Hoang New way training center/Macomb MMA
Women No-Gi / Beginner / 120 - 129.9 (Fly Weight) / Adult
(Adults)
11-10
Färdig
Calli Romesburg
10th Planet Livonia
Isabel McDonald The Ludus MMA Vann på poäng - 04:00
Men No-Gi / Novice / 129.9 & under (Fly weight) / Adult
(Adults)
5-11
Färdig
Mohmed Saleh
10th Planet Livonia
Austin Houck Detroit Jiu-Jitsu Syndicate Vann på poäng
Men No-Gi / Intermediate / 130 - 139.9 (Bantam Weight) / Adult
(Adults)
3-7
Färdig
Timothy Bowman
The Ludus MMA
Joshua Ashbaugh Caique JJ Vann på Submission - 01:05
Men No-Gi / Intermediate / 170 - 179.9 (Middle Weight) / Master (30+)
(Adults)
6-5
Färdig
Raed Farraj
10th Planet Livonia
Vann på poäng - 04:00
Zachary Cieplechowicz-Fodor Alliance Port Huron
Men No-Gi / Intermediate / 250 & Over (Ultra Heavy Weight) / Adult
ChrisM div 1
—
(Adults)
7-6
Färdig
Haris Vrabac
10th Planet Livonia
Vann på Submission - 02:49
Joshua Schick Voyage Martial Arts