Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
EXTRA DIVISION // BRACKETING
(Kids and Teens)
5-48
終了
Alex Garrett
Won by points - 03:00
Jared Goodman First BJJ Carlson Gracie Utah
Children Gi (Male) / Advanced / 90 - 99.9 / 13 years
(Kids and Teens)
6-41
終了
Lex Uigaese
Physical Concepts Training Center
Won by Submission - 02:16
Christian Vandemyle Gustavo Rodrigues Brazilian Jiu-Jitsu
Men No-Gi / Intermediate / 150 - 159.9 (Light Weight) / Adult
(Adults)
2-1
終了
Christian Dinenno
10Th Planet Salt Lake City
Joel Haro Absolute MMA Behring Won by points - 05:00
Men No-Gi / Intermediate / 170 - 179.9 (Middle Weight) / Master (30+)
TYLER POLITO - 1ST DIVISION
—
(Adults)
3-1
終了
Tyler Polito
Fierce MMA
Brad Taylor UTAH JIUJITSU Won by Submission - 01:20
Men No-Gi / Intermediate / 250 & Over (Ultra Heavy Weight) / Adult
(Adults)
5-1
終了
Thomas Upchego
Clockwork Jiu Jitsu
Bryce Scanlon TEAM LINK Won by Disqualification (disqualification)
Men No-Gi / Intermediate / 160 - 169.9 (Welter Weight) / Adult
(Adults)
3-2
終了
Eric Corona
Gracie Barra Boise
Sean Johnson Absolute MMA Behring Won by Submission - 01:59
Men No-Gi / Expert / 225 - 249.9 (Super Heavy Weight) / Adult
(Adults)
5-4
終了
Amir Allam
10Th Planet Salt Lake City
Won by Submission - 01:25
Dalton Whitehead Salt Lake Grappling Club
Men No-Gi / Intermediate / 150 - 159.9 (Light Weight) / Adult
(Adults)
2-3
終了
David Douglas
Straight Blast Gym
Brandon Rease Koa Kingdom Won by points - 05:00
Children Gi (Male) / Advanced / 90 - 99.9 / 13 years
(Kids and Teens)
6-42
終了
Ka'aulani Hew-Len
Physical Concepts Training Center
Won by points - 03:00
Christian Vandemyle Gustavo Rodrigues Brazilian Jiu-Jitsu
Men No-Gi / Intermediate / 190 - 199.9 (Cruiser Weight) / Adult
BRYAN MORGAN - 1ST DIVISION
—
(Adults)
4-1
終了
Jesse DiYanni
Park City Jiu Jitsu
Bryan Morgan CVMAF/Clockworks Jiu JItsu Won by Decision - 05:00
Men No-Gi / Intermediate / 130 - 139.9 (Bantam Weight) / Adult
(Adults)
1-1
終了
Jesus De La Cruz
Mountain Rollerz Jiu-Jitsu
Lorne Kirkland Bernales Institute of Martial Arts Won by Submission - 03:07
Men No-Gi / Beginner / 200 - 224.9 (Heavy Weight) / Adult
(Adults)
3-6
終了
David Turner
10Th Planet Salt Lake City
Victor Castro SIBJJ-Alliance Twin Falls Won by Submission - 02:50
Men No-Gi / Intermediate / 250 & Over (Ultra Heavy Weight) / Adult
(Adults)
5-2
終了
Joel Bolduc
Tobin's Elite Academy of Martial Arts
Won by Disqualification (disqualification)
Thomas Upchego Clockwork Jiu Jitsu
Men No-Gi / Expert / 225 - 249.9 (Super Heavy Weight) / Adult
(Adults)
5-5
終了
Liron Wilson
The Guild MMA
Won by Submission - 01:46
Victor Flores Mountain Rollerz Jiu-Jitsu
Men No-Gi / Intermediate / 160 - 169.9 (Welter Weight) / Adult
(Adults)
3-3
終了
Kenneth Powers
Park City Jiu Jitsu
Won by Submission - 00:50
Eric Corona Gracie Barra Boise
Men No-Gi / Intermediate / 150 - 159.9 (Light Weight) / Director (40+)
(Adults)
1-4
終了
Chris Wellmon
Park City Jiu Jitsu
Brett Olsen Sylvio Behring USA Won by Submission - 01:58
Men No-Gi / Intermediate / 200 - 224.9 (Heavy Weight) / Master (30+)
BRYAN MORGAN - 2ND DIVISION
—
(Adults)
4-3
終了
Cody Langille
Salt Lake Grappling Club
Josh Streeper Bernales Institute of Martial Arts Won by Submission - 03:15
Men No-Gi / Expert / 170 - 179.9 (Middle Weight) / Director (40+)
(Adults)
5-8
終了
Kaifah Detoles
First BJJ Carlson Gracie Utah
Carl Sims Unified Jiu-Jitsu Won by points - 04:00
Men No-Gi / Intermediate / 150 - 159.9 (Light Weight) / Adult
(Adults)
2-2
終了
Joel Haro
Absolute MMA Behring
Adam Mcphie GRACIE HUMAITA LAS VEGAS Won by points - 05:00
Women No-Gi / Intermediate / 120 - 129.9 (Fly Weight) / Adult
Alyssa Flores - 1ST DIVISION
—
(Adults)
6-1
終了
Mary Ochoa
SBG
Alyssa Flores Mountain Rollerz Jiu-Jitsu Won by Submission - 01:29
Men No-Gi / Expert / 170 - 179.9 (Middle Weight) / Adult
TYLER POLITO - 2ND DIVISION
—
(Adults)
3-5
終了
Luke Perkins
Salt Lake Grappling Club
Won by Submission - 03:31
Tyler Polito Fierce MMA
Men No-Gi / Intermediate / 130 - 139.9 (Bantam Weight) / Adult
(Adults)
1-2
終了
Mason Sorenson
Fierce MMA
Jesus De La Cruz Mountain Rollerz Jiu-Jitsu Won by Submission - 03:50
Children Gi (Male) / Advanced / 90 - 99.9 / 13 years
(Kids and Teens)
6-43
終了
Lex Uigaese
Physical Concepts Training Center
Won by Submission - 00:40
Ka'aulani Hew-Len Physical Concepts Training Center
Men No-Gi / Intermediate / 250 & Over (Ultra Heavy Weight) / Adult
(Adults)
5-3
終了
Bryce Scanlon
TEAM LINK
Won by Submission - 03:07
Joel Bolduc Tobin's Elite Academy of Martial Arts
Women No-Gi / Intermediate / 140 - 149.9 (Feather Weight) / Adult
(Adults)
6-4
終了
Camille Flores
Mountain Rollerz Jiu-Jitsu
Won by points - 05:00
Lizzie Hershberger Wyo Faction
Men No-Gi / Intermediate / 200 - 224.9 (Heavy Weight) / Master (30+)
BRYAN MORGAN - 2ND DIVISION
—
(Adults)
4-2
終了
Bryan Morgan
CVMAF/Clockworks Jiu JItsu
Won by Submission - 01:18
Jed Lewis Lewis Martial Arts
Men No-Gi / Beginner / 200 - 224.9 (Heavy Weight) / Adult
(Adults)
3-7
終了
Jaron Sever
Defiance Martial Arts
Nico Velazquez Fierce MMA Won by points - 04:00
Men No-Gi / Expert / 190 - 199.9 (Cruiser Weight) / Adult
(Adults)
1-5
終了
Thomas Harper
World Martial Arts & Fitness Academy
Erich Mundt Salt Lake Grappling Club Won by points - 06:00
Men No-Gi / Beginner / 150 - 159.9 (Light Weight) / Adult
(Adults)
2-6
終了
Landon Martinez
Defiance Martial Arts
Cheng Tarng 10Th Planet Salt Lake City Won by points - 04:00
Men No-Gi / Expert / 225 - 249.9 (Super Heavy Weight) / Adult
(Adults)
5-6
終了
Dalton Whitehead
Salt Lake Grappling Club
Won by Submission - 03:51
Victor Flores Mountain Rollerz Jiu-Jitsu
Men No-Gi / Beginner / 225 - 249.9 (Super Heavy Weight) / Adult
(Adults)
4-6
終了
Siosiua Koloa
10Th Planet Salt Lake City
Won by Submission - 00:27
Zachary Gomez Unified Brazilian Jiu-Jitsu
Women No-Gi / Intermediate / 120 - 129.9 (Fly Weight) / Adult
Alyssa Flores - 1ST DIVISION
—
(Adults)