Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men No-Gi / Beginner / 190 - 199.9 (Cruiser Weight) / Master (30+)
(Session 3)
6-15
완료됨
Josh Rivera
Victory MMA
Andrew Berrien 10th Planet - Chicago Won by points - 04:00
Men Gi / White / 190 - 199.9 (Cruiser Weight) / Adult
(Session 3)
5-18
완료됨
Marcus Williams
Maxim Gym
Won by points - 04:00
Nathan Williams MMA Stop - Crest Hill
Men No-Gi / Novice / 180 - 189.9 (Light Heavy Weight) / Adult
(Session 3)
3-19
완료됨
Mosa Abughosh
UFC GYM
Placide Niyigena Soul Snatchers Won by points - 04:00
Absolute No-Gi Men / 18 & above / Novice/Beginner
(Session 3)
1-17
완료됨
Chris Johannsen
Sauk Valley Jiu-Jitsu
Steven Rendon CARLSON GRACIE TEAM / MGA Won by points - 04:00
Men Gi / White / 140 - 149.9 (Feather weight) / Adult
(Session 3)
6-17
완료됨
Jonah Medina
3D Martial Arts
Won by Submission - 02:58
Kevin Valladares AOA Champion Jiu Jitsu
Men Gi / White / 180 - 189.9 (Light Heavy Weight) / Adult
(Session 3)
5-20
완료됨
Gary Edwards
Garcia jiu jitsu
Brandon Scott 219 Submission Academy- Carlson Gracie Won by points - 04:00
Men Gi / White / 150 - 159.9 (Light Weight) / Adult
(Session 3)
완료됨
Vitalii Kvas
LCCT
Cody Snook Torres Martial Arts Academy Won by Walkover
Men Gi / White / 160 - 169.9 (Welter Weight) / Adult
(Session 3)
2-12
완료됨
Grant Metzger
Rothwell MMA LCCT
Cooper Blassage Northern Illinois Combat Club Won by Submission - 01:39
Absolute No-Gi Men / 18 & above / Novice/Beginner
(Session 3)
3-18
완료됨
Nikola Colovic
Won by points - 04:00
Noah Bellini Sauk Valley Jiu-Jitsu
Men Gi / White / 140 - 149.9 (Feather weight) / Adult
(Session 3)
6-18
완료됨
Kebron Poplous
CARLSON GRACIE TEAM / MGA
Won by points - 04:00
Oscar Alcantar Chicago Fight Team
Men Gi / White / 150 - 159.9 (Light Weight) / Adult
(Session 3)
4-16
완료됨
Brody Ivey
Sauk Valley Jiu-Jitsu
Won by points - 04:00
Jimmy Kalal Clay Guida's MMA Stop
Men Gi / White / 160 - 169.9 (Welter Weight) / Adult
(Session 3)
2-13
완료됨
Chase Fisher
Sauk Valley Jiu-Jitsu
Daniel Zepeda Arctic Training Center Won by Decision - 04:00
Men Gi / White / 190 - 199.9 (Cruiser Weight) / Master (30+)
(Session 3)
5-22
완료됨
Mark Montgomery
3D Martial Arts
Won by points - 04:00
Adam Gray Bloomington Team one Brazilian jiu-jitsu
Men Gi / White / 150 - 159.9 (Light Weight) / Master (30+)
(Session 3)
1-18
완료됨
Humberto Medina
3D Martial Arts
Won by points - 03:09
Andy Ma Redzovic Jiu Jitsu
Men Gi / White / 140 - 149.9 (Feather weight) / Adult
(Session 3)
6-19
완료됨
Anthony Bendy
G2 BJJ
Jonah Medina 3D Martial Arts Won by points - 04:00
Men No-Gi / Beginner / 129.9 & under (Fly weight) / Adult
(Session 3)
3-20
완료됨
Kebron Poplous
CARLSON GRACIE TEAM / MGA
Won by points - 04:00
Nuriel Henry UFC GYM
Men Gi / White / 160 - 169.9 (Welter Weight) / Adult
(Session 3)
2-16
완료됨
Dylan Smith
Sauk Valley Jiu-Jitsu
Won by Submission - 01:51
Cooper Blassage Northern Illinois Combat Club
Absolute No-Gi Men / 18 & above / Novice/Beginner
(Session 3)
1-19
완료됨
Jordan Castle
Chicago Mixed Martial Arts
Won by points - 04:00
Steven Rendon CARLSON GRACIE TEAM / MGA
Men Gi / White / 160 - 169.9 (Welter Weight) / Adult
(Session 3)
2-15
완료됨
Trevor Stevens
Bloomington Team one Brazilian jiu-jitsu
Elmer E Cruz GRACIE BARRA (USA) Won by points - 04:00
Men Gi / White / 250 & Over (Ultra Heavy Weight) / Master (30+)
(Session 3)
6-21
완료됨
Adam Stevens
3D Martial Arts
Gerardo Leon IRON JIU JITSU Won by Walkover
Men Gi / White / 180 - 189.9 (Light Heavy Weight) / Adult
(Session 3)
Men Gi / White / 170 - 179.9 (Middle Weight) / Adult
(Session 3)
3-22
완료됨
Unknown User
Threshold Martial Arts
Charles Harley LCCT BJJ Won by points - 04:00
Men Gi / White / 150 - 159.9 (Light Weight) / Adult
(Session 3)
4-17
완료됨
Kyle Butler
ROL Academy of Jiu Jitsu
Unknown User Won by Walkover
Men Gi / White / 250 & Over (Ultra Heavy Weight) / Master (30+)
(Session 3)
6-23
완료됨
Irem Hernandez
Torres Martial Arts Academy
Joshua Weber Sauk Valley Jiu-Jitsu Won by Walkover
Men Gi / White / 180 - 189.9 (Light Heavy Weight) / Adult
(Session 3)
Men Gi / White / 150 - 159.9 (Light Weight) / Master (30+)
(Session 3)
1-20
완료됨
Curtis Tam
Gracie Barra
Won by points - 04:00
Christopher Farris Alliance - Schaumburg
Men Gi / White / 250 & Over (Ultra Heavy Weight) / Master (30+)
(Session 3)
6-25
완료됨
Adam Stevens
3D Martial Arts
Won by Walkover
Irem Hernandez Torres Martial Arts Academy
Men Gi / White / 180 - 189.9 (Light Heavy Weight) / Adult
(Session 3)
5-26
완료됨
Mosa Abughosh
UFC GYM
Brandon Scott 219 Submission Academy- Carlson Gracie Won by points - 04:00
Men Gi / White / 150 - 159.9 (Light Weight) / Adult
(Session 3)
4-18
완료됨
Cody Snook
Torres Martial Arts Academy
Won by points - 02:42
Evan Grady Sauk Valley Jiu-Jitsu
Men Gi / White / 250 & Over (Ultra Heavy Weight) / Master (30+)
(Session 3)
6-26
완료됨
Gerardo Leon
IRON JIU JITSU
Won by points - 04:00
Joshua Weber Sauk Valley Jiu-Jitsu
Men Gi / White / 160 - 169.9 (Welter Weight) / Adult
(Session 3)
2-17
완료됨
Michael Willis
Chicago Fight Team
Won by points - 04:00
Daniel Zepeda Arctic Training Center
Men No-Gi / Novice / 180 - 189.9 (Light Heavy Weight) / Adult
(Session 3)