Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men No-Gi / Intermediate / 150 - 159.9 (Light Weight) / Adult
(Adults)
6-12
Gotowy
Kyle Hodgdon
Bernardo Faria Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:47
Brendan Kennedy Mvmma
Men No-Gi / Beginner / 180 - 189.9 (Light Heavy Weight) / Adult
(Adults)
5-11
Gotowy
Gabriel Gagné
Académie Jiu-Jitsu Bravado
Steve Tremble Zen Quest Martial Arts Wygrana na punkty - 04:00
Men No-Gi / 180 - 189.9 (Light Heavy Weight) / Intermediate / Adult
(Adults)
3-6
Gotowy
Evan Taber
Army West Point Combatives
Wygrane przez Poddanie (submission) - 05:00
JuJu Reza Teixeira MMA
Men No-Gi / Novice / 129.9 & Under (Fly weight) / Adult
(Adults)
4-7
Gotowy
Evan Consolati
Zenquest MAC
Wygrana na punkty - 04:00
Nick Poon Colgate University
Women No-Gi / Novice / 130 - 139.9 (Bantam Weight) / Adult
(Adults)
8-13
Gotowy
Ashleigh Garvansites
TEAM JUCAO USA
Alexis Davis Oneonta Academy of Jiu jitsu Wygrana na punkty - 04:00
Men No-Gi / Intermediate / 140 - 149.9 (Feather weight) / Adult
(Adults)
2-14
Gotowy
Aidan Hennessey
Behring Jiu Jitsu New York
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:24
Marc-Olivier Merette HOMA BJJ
Men No-Gi / Beginner / 160 - 169.9 (Welter Weight) / Adult
(Adults)
7-11
Gotowy
Pierre-Marc Théberge
SherbatovMMA
Unknown User Army West Point Combatives Wygrana na punkty - 04:00
Men No-Gi / Beginner / 190 - 199.9 (Cruiser Weight) / Adult
(Adults)
6-15
Gotowy
Liam Thayer
Army West Point Combatives
Don Kasper Tai Kai BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:26
Men No-Gi / Beginner / 200 - 224.9 (Heavy Weight) / Adult
(Adults)
5-14
Gotowy
Joseph Palumbo
TEAM JUCAO USA
AJ Amigo renzo gracie latham Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:26
Men No-Gi / 140 - 149.9 (Feather weight) / Novice / Adult
(Adults)
2-11
Gotowy
Shawn Budde
None
Steven Orecchio Teixeira MMA Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:14
Men No-Gi / Novice / 200 - 224.9 (Heavy Weight) / Adult
(Adults)
4-5
Gotowy
Joseph Crisafulli
Brian Beaury jiu jitsu
Kyle Pezzano Zen Quest Martial Arts Wygrana na punkty - 04:00
Women No-Gi / Novice / 140 - 149.9 (Feather Weight) / Adult
(Adults)
8-16
Gotowy
Marissa Maher
Zen Quest Martial Arts
Sierra Hillis Oneonta Academy of Jiu jitsu Wygrana na punkty - 04:00
Men No-Gi / 250 & Over (Ultra Heavy Weight) / Expert / Master (30+)
(Adults)
1-17
Gotowy
Jahnell Parkinson
Atlas Jiu-Jitsu
Ed Abrasley Tai Kai BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:58
Men No-Gi / Expert / 160 - 169.9 (Welter Weight) / Master (30+)
(Adults)
3-9
Gotowy
Yannick Loof
Gracie Barra Brossard
James Delaney Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:00
Men No-Gi / Beginner / 190 - 199.9 (Cruiser Weight) / Adult
(Adults)
6-16
Gotowy
Andrew Sweatt
Army West Point Combatives
Gutemberg Jean Baptiste Tiger Schulmann's Wayne Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:06
Men No-Gi / Expert / 180 - 189.9 (Light Heavy Weight) / Adult
(Adults)
7-8
Gotowy
Theoren Thorn
NOVA UNIAO
Wygrana na punkty - 06:00
Alexander Evans Teixeira MMA
Men No-Gi / Beginner / 180 - 189.9 (Light Heavy Weight) / Adult
(Adults)
5-12
Gotowy
Joe Hilton
renzo gracie latham
Wygrana na punkty - 04:00
Gabriel Gagné Académie Jiu-Jitsu Bravado
Men No-Gi / 140 - 149.9 (Feather weight) / Novice / Adult
(Adults)
2-12
Gotowy
Anthony Prestipino
Atlas Jiu-Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:55
Andrew Renfroe Plattsburgh Jiu Jitsu
Men No-Gi / Novice / 200 - 224.9 (Heavy Weight) / Master (30+)
(Adults)
4-8
Gotowy
Richard Tice
No team/ association
Jerry Heath American TopTeam Watertown Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:37
Women No-Gi / Novice / 160 - 169.9 (Welter Weight) / Adult
(Adults)
8-18
Gotowy
Stacey Kyea
renzo gracie latham
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:40
Mackenzie McGovern Plattsburgh State Jiu Jitsu
Men No-Gi / Intermediate / 140 - 149.9 (Feather weight) / Adult
(Adults)
2-15
Gotowy
Amogh Gupta
Colgate University
Marc-Olivier Merette HOMA BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:22
Men No-Gi / Novice / 190 - 199.9 (Cruiser Weight) / Adult
(Adults)
Men No-Gi / Expert / 140 - 149.9 (Feather weight) / Adult
(Adults)
1-15
Gotowy
Michael Martinez
Atlas Jiu-Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:01
Devin Olen 99/1 BJJ
Men No-Gi / Intermediate / 140 - 149.9 (Feather weight) / Adult
(Adults)
2-16
Gotowy
Bill Bacon
Broome County Martial Arts
Aidan Hennessey Behring Jiu Jitsu New York Wygrana na punkty - 05:00
Men No-Gi / 250 & Over (Ultra Heavy Weight) / Novice / Adult
(Adults)
4-9
Gotowy
Nicholas Romer
Brett Merrell Broome County Martial Arts Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:46
Men No-Gi / Beginner / 180 - 189.9 (Light Heavy Weight) / Adult
(Adults)
5-13
Gotowy
Isaac McMillan
Army West Point Combatives
Steve Tremble Zen Quest Martial Arts Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:48
Men No-Gi / 180 - 189.9 (Light Heavy Weight) / Beginner / Director (40+)
(Adults)
6-19
Gotowy
Jason Perron
Jon Manley MMA
Robert Squier Army West Point Combatives Zwycięstwo przez dyskwalifikację
Men No-Gi / Beginner / 160 - 169.9 (Welter Weight) / Adult
(Adults)
7-12
Gotowy
Adam Wyatt
brazilian top team (canada)
Wygrana na punkty - 04:00
Jake Longoria Dan Covel jiu-jitsu academy
Men No-Gi / Beginner / 190 - 199.9 (Cruiser Weight) / Adult
(Adults)
6-17
Gotowy
Liam Thayer
Army West Point Combatives
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:03
Andrew Sweatt Army West Point Combatives
Absolute No-Gi Men / 18 & above / Intermediate
(Adults)
4-10
Gotowy
Unknown User
Una BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:21
Dustin Diedrich White Mountain Brazillian Jiu Jitsu
Men No-Gi / Beginner / 190 - 199.9 (Cruiser Weight) / Adult
(Adults)
6-18
Gotowy
Don Kasper
Tai Kai BJJ
Gutemberg Jean Baptiste Tiger Schulmann's Wayne Wygrana na punkty - 04:00
Men No-Gi / Expert / 160 - 169.9 (Welter Weight) / Master (30+)
(Adults)
3-10
Gotowy
Mervin Rodriguez
renzo gracie latham
Wygrana na punkty - 04:00
Yannick Loof Gracie Barra Brossard