Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men Gi / White / 140 - 149.9 (Feather weight) / Adult
(Adults)
3-34
Gotowy
Zachary Boccella
Broome County Martial Arts
Michael Cahill TEAM JUCAO USA Wygrana na punkty - 04:00
Men Gi / White / 190 - 199.9 (Cruiser Weight) / Adult
(Adults)
Men Gi / White / 180 - 189.9 (Light Heavy Weight) / Adult
(Adults)
6-32
Gotowy
Evan Taber
Army West Point Combatives
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:10
Isaac McMillan Army West Point Combatives
Men Gi / White / 170 - 179.9 (Middle Weight) / Adult
(Adults)
5-38
Gotowy
Ali Hashimee
Atlas Jiu-Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:20
Danny Sanchez TEAM JUCAO USA
Women Gi / White / 170 - 179.9 (Middle Weight) / Adult
(Adults)
8-48
Gotowy
Danielle Rinker
Broome County Martial Arts
Stacey Kyea renzo gracie latham Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:30
Men Gi / White / 160 - 169.9 (Welter Weight) / Director (40+)
(Adults)
4-39
Gotowy
Brad Moore
Unaffiliated/No club
Frank Palisano KOV Wygrana na punkty - 04:00
Men Gi / White / 140 - 149.9 (Feather weight) / Adult
(Adults)
3-35
Gotowy
John VanTassel
American TopTeam Watertown
Dylan Heath American TopTeam Watertown Wygrana na punkty - 04:00
Absolute Gi Men / 18 & above / Blue
(Adults)
5-40
Gotowy
Jessy Houle-Charron
HOMA BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission)
Matheus Oliveira CARLSON GRACIE (RIO DE JANEIRO)
Absolute Gi Men / 18 & above / Blue
(Adults)
Gotowy
Alfredo Iturralde
Broome County Martial Arts
Wygrana walkowerem
Dustin Diedrich White Mountain Brazillian Jiu Jitsu
Men Gi / White / 150 - 159.9 (Light Weight) / Adult
(Adults)
6-35
Gotowy
Luke Miller
Broome County Martial Arts
Wygrana na punkty - 04:00
John Murray Atlas Jiu-Jitsu
Absolute Gi Men / 18 & above / Blue
(Adults)
5-41
Gotowy
Matheus Oliveira
CARLSON GRACIE (RIO DE JANEIRO)
Wygrane przez Poddanie (submission)
Dustin Diedrich White Mountain Brazillian Jiu Jitsu
Men Gi / White / 170 - 179.9 (Middle Weight) / Master (30+)
(Adults)
1-39
Gotowy
Robert Squier
Army West Point Combatives
Joshua Howard Atlas Jiu-Jitsu Wygrana na punkty - 04:00
Women Gi / Purple / 130 - 139.9 (Bantam Weight) / Adult
(Adults)
8-49
Gotowy
Shauntelle Ainsworth
Matt Secor BJJ
Christina Houck Wygrane przez Poddanie (submission) - 05:05
Men Gi / White / 170 - 179.9 (Middle Weight) / Adult
(Adults)
5-39
Gotowy
Zachary Ellis
Army West Point Combatives
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:12
Christopher Ramos GORDO JIU JITSU
Men Gi / White / 250 & Over (Ultra Heavy Weight) / Master (30+)
(Adults)
7-39
Gotowy
Jeremy Perr
HOMA BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:09
Justen Nestico Tai Kai BJJ
Men Gi / White / 150 - 159.9 (Light Weight) / Adult
(Adults)
6-36
Gotowy
Alec Winkelblech
CPAMMA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:26
William Baxter-Bray Combat Fitness MMA
Absolute Gi Men / 18 & above / Blue
(Adults)
5-42
Gotowy
Jessy Houle-Charron
HOMA BJJ
Wygrana na punkty - 05:00
Alfredo Iturralde Broome County Martial Arts
Absolute Gi Women / 18 & above / White
(Adults)
1-44
Gotowy
Cecelia Green
Alliance NEBJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:32
Amy Gordon Empire Self Defense & Fitness
Men Gi / White / 150 - 159.9 (Light Weight) / Adult
(Adults)
6-37
Gotowy
Dylan Dwyer
Broome County Martial Arts
Wygrana na punkty - 04:00
Frank Hughes Atlas Jiu-Jitsu
Men Gi / White / 190 - 199.9 (Cruiser Weight) / Adult
(Adults)
7-37
Gotowy
Jaime Rodriguez
TEAM JUCAO USA
Wygrana walkowerem - 00:14
Patrick Briant TEAM LINK
Men Gi / White / 250 & Over (Ultra Heavy Weight) / Adult
(Adults)
3-38
Gotowy
Alfons Koziol
renzo gracie latham
Jeremy Perr HOMA BJJ Zwycięstwo przez dyskwalifikację
Absolute Gi Men / 18 & above / White
(Adults)
2-45
Gotowy
Justen Nestico
Tai Kai BJJ
Wygrana walkowerem
Alfons Koziol renzo gracie latham
Absolute Gi Men / 18 & above / White
(Adults)
2-46
Gotowy
Nicholas Hylton
Empire Self Defense & Fitness
Wygrana walkowerem
Alfons Koziol renzo gracie latham
Men Gi / White / 250 & Over (Ultra Heavy Weight) / Adult
(Adults)
3-39
Gotowy
Keith Hendrix
Auburn Elite
Zwycięstwo przez dyskwalifikację
Alfons Koziol renzo gracie latham
Men Gi / White / 140 - 149.9 (Feather weight) / Master (30+)
(Adults)
4-40
Gotowy
Chris Liuzzi
Atlas Jiu-Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:21
John VanTassel American TopTeam Watertown
Men Gi / White / 170 - 179.9 (Middle Weight) / Master (30+)
(Adults)
1-41
Gotowy
Robert Squier
Army West Point Combatives
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów
Simon Ouderkirk Northeast BJJ Alliance
Absolute Gi Men / 18 & above / White
(Adults)
2-47
Gotowy
Justen Nestico
Tai Kai BJJ
Nicholas Hylton Empire Self Defense & Fitness Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:51
Men Gi / White / 250 & Over (Ultra Heavy Weight) / Adult
(Adults)
3-41
Gotowy
Kevin Preston
Alliance NEBJJ
Jeremy Perr HOMA BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:05
Men Gi / White / 150 - 159.9 (Light Weight) / Adult
(Adults)
6-38
Gotowy
Luke Miller
Broome County Martial Arts
Alec Winkelblech CPAMMA Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:55
Women Gi / Blue / 170 - 179.9 (Middle Weight) / Adult
(Adults)
8-50
Gotowy
Danielle Rinker
Broome County Martial Arts
Heather Knapp Oneonta Academy of Jiu jitsu Wygrana na punkty - 05:00
Men Gi / White / 140 - 149.9 (Feather weight) / Master (30+)
(Adults)
4-41
Gotowy
Anthony Prestipino
Atlas Jiu-Jitsu
John VanTassel American TopTeam Watertown Wygrana na punkty - 04:00
Men Gi / White / 150 - 159.9 (Light Weight) / Adult
(Adults)
6-39
Gotowy
Dylan Dwyer
Broome County Martial Arts
Wygrana na punkty - 04:00
Matthew Disbrow Dan Covel jiu-jitsu academy