Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Absolute No-Gi Men / 18 & above / Novice/Beginner
(Adults)
3-18
Gotowy
Alfons Koziol
renzo gracie latham
Brett Merrell Broome County Martial Arts Wygrana na punkty - 04:00
Men Gi / Blue / 170 - 179.9 (Middle Weight) / Adult
(Adults)
4-20
Gotowy
Matheus Oliveira
CARLSON GRACIE (RIO DE JANEIRO)
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:02
Conner Brown Northeast BJJ Alliance
Men No-Gi / Beginner / 150 - 159.9 (Light Weight) / Adult
(Adults)
2-29
Gotowy
William Baxter-Bray
Combat Fitness MMA
David Doolen Emily Stalteri Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:56
Women Gi / White / 120 - 129.9 (Fly Weight) / Adult
(Adults)
8-31
Gotowy
Grace Turner
Army West Point Combatives
Cecelia Green Alliance NEBJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:26
Men No-Gi / Beginner / 200 - 224.9 (Heavy Weight) / Adult
(Adults)
5-21
Gotowy
AJ Amigo
renzo gracie latham
Joaquin Alvarez CPAMMA Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:44
Men No-Gi / 150 - 159.9 (Light Weight) / Beginner / Master (30+)
(Adults)
7-18
Gotowy
Benjamin VanTassel
American TopTeam Watertown
Wygrana na punkty - 04:00
Paul Howard Atlas Jiu-Jitsu
Men Gi / Blue / 170 - 179.9 (Middle Weight) / Master (30+)
(Adults)
3-22
Gotowy
Richard Perillo
TEAM JUCAO USA
Wygrana na punkty - 04:00
Jessy Houle-Charron HOMA BJJ
Men Gi / Blue / 170 - 179.9 (Middle Weight) / Adult
(Adults)
4-19
Gotowy
Richard Morey
Atlas Jiu-Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:53
Unknown User Una BJJ
Men No-Gi / Beginner / 150 - 159.9 (Light Weight) / Adult
(Adults)
2-30
Gotowy
Alec Winkelblech
CPAMMA
Wygrana na punkty - 04:00
Matthew Disbrow Dan Covel jiu-jitsu academy
Men No-Gi / Beginner / 170 - 179.9 (Middle Weight) / Adult
(Adults)
1-26
Gotowy
Patrick Hachmeister
Army West Point Combatives
Dylan Mann Eddie Fyvie Jiu Jitsu Academy Wygrana na punkty - 04:00
Women Gi / White / 130 - 139.9 (Bantam Weight) / Adult
(Adults)
8-29
Gotowy
Shirley Tang
Army West Point Combatives
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:51
Unknown User Eddie Fyvie Jiu Jitsu Academy
Men No-Gi / 225 - 249.9 (Super Heavy Weight) / Beginner / Adult
(Adults)
7-19
Gotowy
Justen Nestico
Tai Kai BJJ
Nick Fiducia 99/1 BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:24
Men Gi / Blue / 140 - 149.9 (Feather weight) / Master (30+)
(Adults)
5-25
Gotowy
Stephen Flanagan
Atlas Jiu-Jitsu
Lawrence Dangelewicz Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:31
Men Gi / Purple / 140 - 149.9 (Feather weight) / Adult
(Adults)
4-23
Gotowy
Cody Zappone
renzo gracie latham
Wygrana na punkty - 06:00
Michael Martinez Atlas Jiu-Jitsu
Men Gi / Blue / 180 - 189.9 (Light Heavy Weight) / Director (40+)
(Adults)
5-26
Gotowy
Brian McDonnell
Atlas Jiu-Jitsu
Wygrana na punkty - 04:00
Alan Palmer 99/1 BJJ
Men Gi / Blue / 190 - 199.9 (Cruiser Weight) / Adult
(Adults)
2-31
Gotowy
Joseph Conway
TEAM JUCAO USA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:23
Dustin Diedrich White Mountain Brazillian Jiu Jitsu
Women Gi / White / 120 - 129.9 (Fly Weight) / Adult
(Adults)
8-32
Gotowy
Cecelia Green
Alliance NEBJJ
Wygrana na punkty - 04:00
Mallory Wilson Broome County Martial Arts
Absolute No-Gi Men / 18 & above / Novice/Beginner
(Adults)
3-20
Gotowy
Alfons Koziol
renzo gracie latham
Zwycięstwo przez dyskwalifikację
Paul Calderon None
Men No-Gi / Beginner / 170 - 179.9 (Middle Weight) / Adult
(Adults)
1-27
Gotowy
Bruno Pintor
CPAMMA
Zachary Ellis Army West Point Combatives Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:14
Men No-Gi / Beginner / 250 & Over (Ultra Heavy Weight) / Adult
(Adults)
7-22
Gotowy
Jeremy Perr
HOMA BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:09
Alfons Koziol renzo gracie latham
Absolute No-Gi Men / 18 & above / Novice/Beginner
(Adults)
3-21
Gotowy
Brett Merrell
Broome County Martial Arts
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:29
Richard Tice No team/ association
Men Gi / Blue / 140 - 149.9 (Feather weight) / Adult
(Adults)
7-25
Gotowy
Amogh Gupta
Colgate University
Marc-Olivier Merette HOMA BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:34
Men Gi / Blue / 170 - 179.9 (Middle Weight) / Adult
(Adults)
4-21
Gotowy
Unknown User
Una BJJ
Conner Brown Northeast BJJ Alliance Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów
Men Gi / White / 200 - 224.9 (Heavy Weight) / Adult
(Adults)
2-34
Gotowy
Benjamin Pyle
Army West Point Combatives
Unknown User Broome County Martial Arts Wygrana na punkty - 04:00
Men Gi / Purple / 140 - 149.9 (Feather weight) / Adult
(Adults)
4-24
Gotowy
Devin Olen
99/1 BJJ
Michael Martinez Atlas Jiu-Jitsu Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów
Men Gi / Purple / 200 - 224.9 (Heavy Weight) / Master (30+)
(Adults)
5-27
Gotowy
Jahnell Parkinson
Atlas Jiu-Jitsu
Wygrana na punkty - 04:00
Adam Sallans HOMA BJJ
Women Gi / White / 130 - 139.9 (Bantam Weight) / Adult
(Adults)
8-30
Gotowy
Alexis Davis
Oneonta Academy of Jiu jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:58
Ashleigh Garvansites TEAM JUCAO USA
Men Gi / Blue / 170 - 179.9 (Middle Weight) / Adult
(Adults)
4-22
Gotowy
Richard Morey
Atlas Jiu-Jitsu
Wygrana na punkty - 05:00
Matheus Oliveira CARLSON GRACIE (RIO DE JANEIRO)
Absolute No-Gi Men / 18 & above / Expert
(Adults)
6-21
Gotowy
Michael Martinez
Atlas Jiu-Jitsu
Jahnell Parkinson Atlas Jiu-Jitsu Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów
Men No-Gi / Beginner / 250 & Over (Ultra Heavy Weight) / Adult
(Adults)
7-23
Gotowy
Hunter Mainville
renzo gracie latham
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:51
Alfons Koziol renzo gracie latham
Women Gi / White / 120 - 129.9 (Fly Weight) / Adult
(Adults)
8-33
Gotowy
Sarah Steiner
TEAM JUCAO USA
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów
Dana Dodson Behring Jiu Jitsu New York
Men Gi / Black / 180 - 189.9 (Light Heavy Weight) / Master (30+)
(Adults)
1-29
Gotowy
Ryan Gruhn
CPAMMA
Wygrana na punkty - 04:00
Paul Elliott American TopTeam Watertown