Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men No-Gi / Novice / 130 - 139.9 (Bantam Weight) / Adult
(Adults)
6-8
Gotowy
Lucas Rice
10th Planet Jiu Jitsu
Oscar Diaz The Bunker Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:37
Men No-Gi / Beginner / 190 - 199.9 (Cruiser Weight) / Master (30+)
(Adults)
3-8
Gotowy
Jason King
World Jiu-Jitsu Academy Georgia
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:06
Carlos Ramos WARRIOR BJJ
Men No-Gi / Beginner / 140 - 149.9 (Feather weight) / Adult
(Adults)
1-9
Gotowy
Dustin Garrett
DC Combat
Wygrana na punkty - 04:00
Luke Wisniewski Roberto Traven BJJ
Men No-Gi / Expert / 180 - 189.9 (Light Heavy Weight) / Adult
(Adults)
5-3
Gotowy
Nathan Rivera
Fusion Fitness MMA
Homer Mangram Rush MMA Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:02
Men No-Gi / Beginner / 170 - 179.9 (Middle Weight) / Adult
(Adults)
4-13
Gotowy
Daniel Hicks
Mandrill Martial Arts
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:28
Kyler Sherman Creighton MMA
Men No-Gi / Beginner / 200 - 224.9 (Heavy Weight) / Director (40+)
(Adults)
7-9
Gotowy
David Skinner
Serg BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:11
Michael Dixon J3 Jiu Jitsu
Men No-Gi / Beginner / 200 - 224.9 (Heavy Weight) / Adult
(Adults)
2-10
Gotowy
Muhammad Ali
BJJ Club at GSU
Wygrana na punkty - 04:00
Aaron Harker World Jiu-Jitsu Academy
Men No-Gi / Novice / 225 - 249.9 (Super Heavy Weight) / Master (30+)
RUN 2ND - I.CHARLERY
—
(Adults)
3-5
Gotowy
Donald Love Jr
Smithbjj♞Checkmat
Wygrana na punkty - 04:00
Lonnie Short Serg BJJ
Men No-Gi / Novice / 150 - 159.9 (Light Weight) / Adult
(Adults)
5-6
Gotowy
Marc Belciug
World Jiu-Jitsu Academy Georgia
WILLIAM ZIMMERMAN Sobrinho Brazilian Jiu Jitsu Wygrana na punkty - 04:00
Men No-Gi / Novice / 180 - 189.9 (Light Heavy Weight) / Adult
(Adults)
1-7
Gotowy
Ben Currie
Serg BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:09
Anthony King-Rallo Blairsville Martial Arts
Women No-Gi / Novice / 160 - 169.9 (Welter Weight) / Master (30+)
RUN 2ND - A.TUNNELL
—
(Adults)
8-7
Gotowy
Ursy Wallace
Southeast Martial Arts Center
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:22
Melissa Ramos WARRIOR BJJ
Men No-Gi / Beginner / 180 - 189.9 (Light Heavy Weight) / Adult
(Adults)
4-12
Gotowy
Alex Torres
PMA Oak Ridge
Wygrana na punkty - 04:00
Steve Shepherd Serg BJJ
Men No-Gi / Beginner / 225 - 249.9 (Super Heavy Weight) / Master (30+)
(Adults)
7-10
Gotowy
Michael Wasson
Serg BJJ
Britt Wilson No team/ association Wygrana na punkty - 04:00
Men Gi / Blue / 160 - 169.9 (Welter Weight) / Master (30+)
(Adults)
6-11
Gotowy
Brad McFry
Creighton MMA
John Vaughn Shidokan Atlanta Wygrana na punkty - 04:00
Women No-Gi / Novice / 160 - 169.9 (Welter Weight) / Master (30+)
RUN 2ND - A.TUNNELL
—
(Adults)
8-8
Gotowy
Ashley Tunnell
Blairsville Martial Arts
Ursy Wallace Southeast Martial Arts Center Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:16
Men No-Gi / Novice / 180 - 189.9 (Light Heavy Weight) / Adult
(Adults)
1-8
Gotowy
Alden Vancia
Nucleus Brazilian Jiu-Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:50
Cameron Kelentic J3 Jiu Jitsu
Men No-Gi / Beginner / 190 - 199.9 (Cruiser Weight) / Master (30+)
(Adults)
3-9
Gotowy
Byron Anderson
Serg BJJ
Jason King World Jiu-Jitsu Academy Georgia Wygrana na punkty - 04:00
Women Gi / Blue / 120 - 129.9 (Fly Weight) / Master (30+)
(Adults)
8-9
Gotowy
Nadine Lindsey
WARRIOR BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:49
Kelli Cooler Zanshin Dojo
Men No-Gi / Beginner / 170 - 179.9 (Middle Weight) / Adult
(Adults)
4-14
Gotowy
Daniel Hicks
Mandrill Martial Arts
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:57
Matthew Rudd Serg BJJ
Absolute No-Gi Men / 18 & above / Intermediate
(Adults)
1-10
Gotowy
John Fitzpatrick
Warrior Brazilian Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:54
Chris Ficquette Gracie Barra Georgia
Men No-Gi / Beginner / 170 - 179.9 (Middle Weight) / Adult
(Adults)
5-10
Gotowy
JT Sparks
Integrity BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:31
Bradford Kump Fitbox
Men No-Gi / Beginner / 200 - 224.9 (Heavy Weight) / Adult
(Adults)
2-11
Gotowy
Brian Kim
Aaron Harker World Jiu-Jitsu Academy Wygrana na punkty - 04:00
Men No-Gi / Novice / 130 - 139.9 (Bantam Weight) / Adult
(Adults)
6-9
Gotowy
Joseph Hutchinson
Southeast Martial Arts Center
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:10
Lucas Rice 10th Planet Jiu Jitsu
Absolute No-Gi Men / 18 & above / Intermediate
(Adults)
1-11
Gotowy
Ali Almohaini
Gulf Coast Jiu-Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:50
Troy Riley TECT Center
Women Gi / Blue / 150 - 159.9 (Light Weight) / Director (40+)
(Adults)
8-10
Gotowy
Jennifer Goff
WARRIOR BJJ
Melissa Johnson Tribe Bjj Team Wygrana na punkty - 04:00
Men No-Gi / Novice / 225 - 249.9 (Super Heavy Weight) / Master (30+)
RUN 2ND - I.CHARLERY
—
(Adults)
3-6
Gotowy
Ian Charlery
No team/association
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:51
Donald Love Jr Smithbjj♞Checkmat
Absolute No-Gi Men / 18 & above / Intermediate
(Adults)
1-12
Gotowy
Chris Ficquette
Gracie Barra Georgia
Troy Riley TECT Center Wygrane przez Poddanie (submission)
Men Gi / Blue / 250 & Over (Ultra Heavy Weight) / Master (30+)
(Adults)
7-15
Gotowy
Christopher Jones
Striker Fight Center
Charles Watkins Southeast Martial Arts Center Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:38
Absolute No-Gi Men / 18 & above / Intermediate
(Adults)
1-13
Gotowy
John Fitzpatrick
Warrior Brazilian Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:33
Ali Almohaini Gulf Coast Jiu-Jitsu
Men Gi / Blue / 150 - 159.9 (Light Weight) / Adult
(Adults)
3-10
Gotowy
Alexis Fonseca
Zwycięstwo przez dyskwalifikację - 02:53
Dominic Abrams De La Riva Columbus (Columbus Martial Arts)
Men No-Gi / Beginner / 200 - 224.9 (Heavy Weight) / Adult
(Adults)
2-12
Gotowy
Zack Carey
TECT Center
Wygrana na punkty - 04:00
Muhammad Ali BJJ Club at GSU
Women Gi / White / 100 - 109.9 (Atom Weight) / Adult
(Adults)
8-11
Gotowy
Kelli Cooler
Zanshin Dojo
Mariah Samsel Warrior Brazilian Jiu Jitsu Academy Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:18