Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men Gi / Blue / 200 - 224.9 (Heavy Weight) / Adult
John Div 1
—
(Adults)
3-32
Gotowy
Joseph Cartagena
CT Combat Training Center
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:51
Troy Bennett Empire Self Defense & Fitness
Absolute No-Gi Men / 18 & above / Intermediate
(Adults)
5-36
Gotowy
Andy Lopez
Rockland Grapplers
Chad Oakland Brian Beaury jiu jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:26
Men No-Gi / Beginner / 180 - 189.9 (Light Heavy Weight) / Adult
(Adults)
1-31
Gotowy
Dominic Rosen
10th planet
Darryl Brown Brian Beaury jiu jitsu Wygrana na punkty - 04:00
Men No-Gi / Beginner / 150 - 159.9 (Light Weight) / Adult
(Adults)
4-26
Gotowy
Ben McHugh
Brian Beaury jiu jitsu
Wygrana na punkty - 04:00
Brendan Anderson Lions Den Martial Arts
Men No-Gi / Novice / 160 - 169.9 (Welter Weight) / Adult
(Adults)
1-28
Gotowy
Dustin Ngo
10th planet
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:13
Phillip Soliman Brian Beaury jiu jitsu
Men Gi / Blue / 150 - 159.9 (Light Weight) / Adult
(Adults)
2-34
Gotowy
John Murray
Atlas Jiu-Jitsu
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów
Nazmul Bhuiyan Atlas Jiu-Jitsu
Men Gi / Blue / 180 - 189.9 (Light Heavy Weight) / Master (30+)
Combined 180 & 190
—
(Adults)
5-39
Gotowy
Martin Roy
Komaru JiuJitsu
Andrew Herman Atlas Jiu-Jitsu Wygrana na punkty - 04:00
Men Gi / Blue / 150 - 159.9 (Light Weight) / Adult
(Adults)
2-33
Gotowy
Jacob Yowell
Atlas Jiu-Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:46
Clint Junco Empire Self Defense & Fitness
Absolute No-Gi Men / 18 & above / Novice/Beginner
(Adults)
3-29
Gotowy
Elshaddai Vanhoesen
Lions Den Martial Arts
Wygrana na punkty - 04:00
Mat Potocki Wolf Brigade
Absolute No-Gi Men / 18 & above / Intermediate
(Adults)
5-37
Gotowy
Colin Mcleod
Lions Den Martial Arts
Andy Lopez Rockland Grapplers Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:11
Men No-Gi / Beginner / 140 - 149.9 (Feather weight) / Adult
(Adults)
4-29
Gotowy
Bido Aly
Gorilla BJJ Academy
Gabriel Rivas Atlas Jiu-Jitsu Wygrana na punkty - 04:00
Men No-Gi / Novice / 160 - 169.9 (Welter Weight) / Adult
(Adults)
1-29
Gotowy
Lucas Long
Lions Den Martial Arts
Wygrana na punkty - 04:00
Ferley Aroca Atlas Jiu-Jitsu
Absolute No-Gi Men / 18 & above / Novice/Beginner
(Adults)
2-27
Gotowy
Lucas Brey
Bullet Proof
Wygrana na punkty - 04:00
Thomas Lehto Behring Jiu Jitsu New York
Men No-Gi / Beginner / 180 - 189.9 (Light Heavy Weight) / Adult
(Adults)
1-32
Gotowy
Nathan Farrell
Jucao Valhalla
Wygrana na punkty - 04:00
Dominic Rosen 10th planet
Men Gi / Blue / 200 - 224.9 (Heavy Weight) / Adult
John Div 1
—
(Adults)
3-33
Gotowy
Maxwell Dolan
CT Combat Training Center
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:15
John Kellogg Brian Beaury jiu jitsu
Absolute No-Gi Men / 18 & above / Intermediate
(Adults)
5-38
Gotowy
Ibrahim Simreen
ANIMALS MMA YONKERS
Wygrana na punkty - 05:00
Chad Oakland Brian Beaury jiu jitsu
Men No-Gi / Beginner / 140 - 149.9 (Feather weight) / Adult
(Adults)
4-30
Gotowy
Jacob Francato
Matt Secor BJJ
Justin Seng Atlas Jiu-Jitsu Wygrana na punkty - 04:00
Men No-Gi / Beginner / 180 - 189.9 (Light Heavy Weight) / Adult
(Adults)
1-33
Gotowy
Jose Blanco
10th Planet Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 04:00
Darryl Brown Brian Beaury jiu jitsu
Men Gi / Blue / 200 - 224.9 (Heavy Weight) / Adult
John Div 1
—
(Adults)
3-34
Gotowy
Troy Bennett
Empire Self Defense & Fitness
John Kellogg Brian Beaury jiu jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:55
Men Gi / White / 130 - 139.9 (Bantam Weight) / Adult
(Adults)
2-36
Gotowy
Jason D’Abundo
Atlas Jiu-Jitsu
Jake Anderson Matt Secor BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:00
Men Gi / Blue / 180 - 189.9 (Light Heavy Weight) / Master (30+)
Combined 180 & 190
—
(Adults)
5-40
Gotowy
Michael Mills
Dutcher Martial Arts
Zwycięstwo przez dyskwalifikację - 03:29
Martin Roy Komaru JiuJitsu
Men No-Gi / Novice / 150 - 159.9 (Light Weight) / Master (30+)
(Adults)
1-34
Gotowy
Daniel Torres
Synthesis BJJ
Wygrana na punkty - 04:00
Joseph Chromczak Atlas Jiu-Jitsu
Men Gi / Blue / 200 - 224.9 (Heavy Weight) / Adult
John Div 1
—
(Adults)
3-35
Gotowy
Joseph Cartagena
CT Combat Training Center
Maxwell Dolan CT Combat Training Center Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:54
Men Gi / Black / 200 - 224.9 (Heavy Weight) / Executive (50+)
(Adults)
5-42
Gotowy
John Sanders
SANDERS JIU JITSU
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:28
Jeffery Parish Atlas Jiu-Jitsu
Men Gi / Black / 170 - 179.9 (Middle Weight) / Master (30+)
(Adults)
5-43
Gotowy
Joseph Zakriski
Atlas Jiu-Jitsu
Russell Powers SANDERS JIU JITSU Wygrana na punkty - 04:00
Men Gi / Blue / 140 - 149.9 (Feather weight) / Master (30+)
(Adults)
4-34
Gotowy
Tj Briggs
Dutcher Martial Arts
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:25
Kevin Mahan Atlas Jiu-Jitsu
Absolute No-Gi Men / 18 & above / Novice/Beginner
(Adults)
2-29
Gotowy
Lucas Brey
Bullet Proof
Wygrana na punkty - 04:00
Jayson Leddo Atlas Jiu-Jitsu
Men Gi / White / 130 - 139.9 (Bantam Weight) / Adult
(Adults)
Gotowy
Jack Fauci
Atlas Jiu-Jitsu
Wygrana walkowerem
Jason D’Abundo Atlas Jiu-Jitsu
Men Gi / Blue / 150 - 159.9 (Light Weight) / Adult
(Adults)
Gotowy
John Murray
Atlas Jiu-Jitsu
Jacob Yowell Atlas Jiu-Jitsu Wygrana walkowerem
Men No-Gi / Beginner / 140 - 149.9 (Feather weight) / Adult
(Adults)
4-31
Gotowy
Bido Aly
Gorilla BJJ Academy
Jacob Francato Matt Secor BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:57
Men Gi / Blue / 180 - 189.9 (Light Heavy Weight) / Master (30+)
Combined 180 & 190
—
(Adults)
5-41
Gotowy
Andrew Herman
Atlas Jiu-Jitsu
Michael Mills Dutcher Martial Arts Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:29
Men Gi / Blue / 129.9 & Under (Fly weight) / Adult
(Adults)
1-35
Gotowy
Christian Polanco
Strive BJJ
Wygrana na punkty - 05:00
Joseph Collins