Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Teens No-Gi (Male) / Beginner / 130 - 139.9 / 16-17 years
Julian Div 2
—
(Kids and Teens)
4-22
Gotowy
Julian Acevedo
Lions Den Martial Arts
David Henson renzo gracie latham Zwycięstwo przez dyskwalifikację
Children Gi (Male) / Beginner / 50 - 59.9 / 8-9 years
(Kids and Teens)
2-22
Gotowy
Guy Birkmayer
TEAM JUCAO USA
Wygrana na punkty - 03:00
Hunter Trapasso Atlas Jiu-Jitsu
Children Gi (Male) / Intermediate / 70 - 79.9 / 8-9 years
Jamey Div 2
—
(Kids and Teens)
5-35
Gotowy
Nathaniel Kerner
Lions Den Martial Arts
Jamey Barber Matt Secor BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:51
Children Gi (Male) / Beginner / 80 - 89.9 / 6-7 years
Joseph Div 2
—
(Kids and Teens)
3-24
Gotowy
Jayden Meyers
Atlas Jiu-Jitsu
Wygrana na punkty - 03:00
Joseph Maiello Matt Secor BJJ
Children Gi (Male) / Beginner / 100 - 109.9 / 6-7 years
(Kids and Teens)
2-23
Gotowy
Roman Scheiner
TEAM JUCAO USA
Duke Thompson Atlas Jiu-Jitsu Wygrana na punkty - 03:00
Children Gi (Male) / Beginner / 70 - 79.9 / 10-11 years
(Kids and Teens)
4-24
Gotowy
LeGrand Shaul
TEAM JUCAO USA
Tyler Jeffries Renzo Gracie Middletown NY Wygrana na punkty - 03:00
Children Gi (Male) / Beginner / 60 - 69.9 / 8-9 years
(Kids and Teens)
1-26
Gotowy
Benjamin Blue
The MMA Collective/Kore BJJ
Wygrana na punkty - 03:00
Jasper Alessi Lions Den Martial Arts
Children Gi (Female) / Intermediate / 40 - 49.9 / 6-7 years
Cecilia Div 2
—
(Kids and Teens)
2-24
Gotowy
Maiki Maiello
Matt Secor BJJ
Cecilia Southard Lions Den Martial Arts Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:43
Children Gi (Female) / Novice / 70 - 79.9 / 10-11 years
(Kids and Teens)
5-36
Gotowy
Christopher Lasher
Atlas Jiu-Jitsu
Wygrana na punkty - 03:00
Sebastian Harman Dutcher Martial Arts
Children Gi (Male) / Intermediate / 100 - 109.9 / 10-11 years
(Kids and Teens)
1-29
Gotowy
Clyde Shaul
TEAM JUCAO USA
Carmen Perrotti Lions Den Martial Arts Wygrana na punkty - 03:00
Children Gi (Female) / Beginner / 70 - 79.9 / 6-7 years
Carly Div 2
—
(Kids and Teens)
3-25
Gotowy
Vivian Barber
Matt Secor BJJ
Carly Berg Dutcher Martial Arts Wygrana na punkty - 03:00
Children Gi (Male) / Novice / 70 - 79.9 / 8-9 years
(Kids and Teens)
4-27
Gotowy
Colton Roberts
Black River Brazilian Jiujitsu
James Moore Atlas Jiu-Jitsu Wygrana na punkty - 03:00
Children Gi (Male) / Beginner / 60 - 69.9 / 8-9 years
(Kids and Teens)
1-27
Gotowy
Liam Garcia
CT Combat Training Center
Jasper Alessi Lions Den Martial Arts Wygrana na punkty - 03:00
Children Gi (Male) / Beginner / 70 - 79.9 / 10-11 years
(Kids and Teens)
4-25
Gotowy
Eli Madison
Lions Den Martial Arts
LeGrand Shaul TEAM JUCAO USA Wygrana na punkty - 03:00
Teens Gi (Male) / Beginner / 130 - 139.9 / 14-15 years Group 2
(Kids and Teens)
Gotowy
Imari Vasquez
Practical Self Defense Training Center
Wygrana walkowerem
Julian Acevedo Lions Den Martial Arts
Children Gi (Male) / Novice / 50 - 59.9 / 6-7 years
(Kids and Teens)
5-34
Gotowy
Elijah Melanson
Atlas Jiu-Jitsu
Max Bonanno Atlas Jiu-Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission)
Children Gi (Female) / Beginner / 70 - 79.9 / 6-7 years
Carly Div 2
—
(Kids and Teens)
3-26
Gotowy
Lydia Forand
Lions Den Martial Arts
Vivian Barber Matt Secor BJJ Wygrana na punkty - 03:00
Children Gi (Male) / Beginner / 60 - 69.9 / 8-9 years
(Kids and Teens)
1-28
Gotowy
Alexander Pavlenko
Atlas Jiu-Jitsu
Wygrana na punkty - 03:00
Benjamin Blue The MMA Collective/Kore BJJ
Children Gi (Male) / Beginner / 70 - 79.9 / 10-11 years
(Kids and Teens)
4-26
Gotowy
Ian Thompson
Atlas Jiu-Jitsu
Tyler Jeffries Renzo Gracie Middletown NY Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:46
Children Gi (Male) / Beginner / 100 - 109.9 / 12-13 years
(Kids and Teens)
2-25
Gotowy
Jackson White
Lions Den Martial Arts
Ryan Ivy Eddie Fyvie Jiu Jitsu Academy Wygrana na punkty - 03:00
Children Gi (Male) / Intermediate / 100 - 109.9 / 12-13 years
(Kids and Teens)
3-29
Gotowy
Ryan Ivy
Eddie Fyvie Jiu Jitsu Academy
Wygrana na punkty - 03:00
Carmen Perrotti Lions Den Martial Arts
Children Gi (Female) / Intermediate / 60 - 69.9 / 8-9 years
Carly Div 3
—
(Kids and Teens)
2-26
Gotowy
Carly Berg
Dutcher Martial Arts
Quinn Sullivan Lions Den Martial Arts Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:45
Children Gi (Male) / Novice / 70 - 79.9 / 8-9 years
(Kids and Teens)
4-28
Gotowy
Hariharan Jeya Venkatesh
Lions Den Martial Arts
Wygrana na punkty - 03:00
Colton Roberts Black River Brazilian Jiujitsu
Children Gi (Male) / Novice / 70 - 79.9 / 8-9 years
(Kids and Teens)
4-29
Gotowy
James Moore
Atlas Jiu-Jitsu
Hariharan Jeya Venkatesh Lions Den Martial Arts Wygrana na punkty - 03:00
Men No-Gi / Intermediate / 180 - 189.9 (Light Heavy Weight) / Director (40+)
(Adults)
5-3
Gotowy
Terry Hastings
Lions Den Martial Arts
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:57
Joe Kearney Atlas Jiu-Jitsu
Women No-Gi / Intermediate / 130 - 139.9 (Bantam Weight) / Adult
Nikki Div 1
—
(Adults)
1-1
Gotowy
Irene Schakelaar
Apex Jiu-Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:19
Nikki Heuer
Men No-Gi / Intermediate / 130 - 139.9 (Bantam Weight) / Adult
(Adults)
2-1
Gotowy
Joseph Collins
Jake Anderson Matt Secor BJJ Wygrana na punkty - 05:00
Men No-Gi / Intermediate / 160 - 169.9 (Welter Weight) / Master (30+)
(Adults)
5-4
Gotowy
Michael Curran
Rockland Grapplers
Sean Sullivan 10th Planet Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:13
Women No-Gi / Novice / 130 - 139.9 (Bantam Weight) / Director (40+)
Helen Div 1
—
(Adults)
1-2
Gotowy
Helen Perry
Sukhti Muay Thai & MMA
Shannon Ciccone Black River Brazilian Jiujitsu Wygrana na punkty - 04:00
Men No-Gi / Intermediate / 170 - 179.9 (Middle Weight) / Master (30+)
Combined 170 & 180
—
(Adults)
5-2
Gotowy
Ivan Pavlenko
Atlas Jiu-Jitsu
Wygrana na punkty - 04:00
Michael Mills Dutcher Martial Arts
Men No-Gi / Intermediate / 250 & Over (Ultra Heavy Weight) / Adult
Austin Div 1
—
(Adults)
3-1
Gotowy
Austin Bullock
Dojo 1 Martial Arts Academy
Chad Oakland Brian Beaury jiu jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:36
Men No-Gi / Intermediate / 130 - 139.9 (Bantam Weight) / Adult
(Adults)
Gotowy
Pharrell Sulit
Garry Tonon Jiu Jitsu
Danveer Singh High Level Jiu Jitsu Wygrana walkowerem