Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men Gi / Purple / 160 - 169.9 (Welter Weight) / Adult
(Adults)
4-39
Gotowy
David Harris
UFC Mamaroneck
Antonio Santos Cruvinel Brothers Wygrana na punkty - 06:00
Men Gi / White / 150 - 159.9 (Light Weight) / Adult
Daniel Div 1
—
(Adults)
1-41
Gotowy
Nicholas Wilson
Renzo Gracie Whitestone
Nate Franklin CT Combat Training Center Wygrana na punkty - 04:00
Men Gi / Blue / 170 - 179.9 (Middle Weight) / Adult
(Adults)
3-41
Gotowy
Ibrahim Simreen
ANIMALS MMA YONKERS
Wygrana na punkty - 05:00
Stephen Parker UFC Mamaroneck
Men Gi / White / 225 - 249.9 (Super Heavy Weight) / Adult
(Adults)
5-56
Gotowy
Peter Bocassi
Rockland Grapplers
Jared Camacho Dutcher Martial Arts Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:38
Men Gi / White / 190 - 199.9 (Cruiser Weight) / Adult
(Adults)
2-46
Gotowy
Darryl Brown
Brian Beaury jiu jitsu
Wygrana na punkty - 04:00
James Rugur Team Bear Hug
Absolute Gi Men / 18 & above / Blue
(Adults)
5-53
Gotowy
Martin Roy
Komaru JiuJitsu
Daniel Couture Komaru JiuJitsu Wygrana na punkty - 05:00
Men Gi / Purple / 180 - 189.9 (Light Heavy Weight) / Master (30+)
(Adults)
4-40
Gotowy
Stephen Maraboli
Renzo Gracie Academy NYC
Monirul Hasan Atlas Jiu-Jitsu Zwycięstwo przez dyskwalifikację
Men Gi / White / 170 - 179.9 (Middle Weight) / Adult
(Adults)
Men Gi / White / 170 - 179.9 (Middle Weight) / Adult
(Adults)
4-42
Gotowy
Calvin Hultgren
Gracie Vermont
Aidhan Callaghan Atlas Jiu-Jitsu Zwycięstwo przez dyskwalifikację
Men Gi / White / 170 - 179.9 (Middle Weight) / Adult
(Adults)
4-43
Gotowy
Jake Gaulin
None
Zwycięstwo przez dyskwalifikację
Calvin Hultgren Gracie Vermont
Men Gi / White / 170 - 179.9 (Middle Weight) / Adult
(Adults)
4-44
Gotowy
Winner from 4-41
Aidhan Callaghan Atlas Jiu-Jitsu Zwycięstwo przez dyskwalifikację
Men Gi / Blue / 160 - 169.9 (Welter Weight) / Adult
(Adults)
3-42
Gotowy
Steven Decker
Gracie Technics Honolulu
Steven Rich Atlas Jiu-Jitsu Wygrana na punkty - 05:00
Men Gi / White / 150 - 159.9 (Light Weight) / Adult
Daniel Div 1
—
(Adults)
1-42
Gotowy
Juan Diego Cruz Cruz
Lions Den Martial Arts
Wygrana na punkty - 04:00
Eric Gomez Atlas Jiu-Jitsu
Men Gi / White / 140 - 149.9 (Feather weight) / Adult
(Adults)
4-45
Gotowy
Justin Seng
Atlas Jiu-Jitsu
Wygrana na punkty - 04:00
Qasim Sanders Lions Den Martial Arts
Absolute Gi Men / 18 & above / Blue
(Adults)
5-54
Gotowy
Jose Rodriguez
Precision Boxing & MMA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:45
Andrew Herman Atlas Jiu-Jitsu
Men Gi / White / 200 - 224.9 (Heavy Weight) / Adult
(Adults)
2-43
Gotowy
Alex Schelmety
Rockland Grapplers
Philip Ruiz Atlas Jiu-Jitsu Wygrana na punkty - 04:00
Men Gi / White / 140 - 149.9 (Feather weight) / Adult
(Adults)
4-46
Gotowy
Gabriel Rivas
Atlas Jiu-Jitsu
Wygrana na punkty - 04:00
Jacob Francato Matt Secor BJJ
Absolute Gi Men / 18 & above / White
(Adults)
2-47
Gotowy
Jose Rodriguez Jr
Precision Boxing & MMA
Austin Browne Atlas Jiu-Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:05
Men Gi / White / 160 - 169.9 (Welter Weight) / Adult
Daniel Div 2
—
(Adults)
3-47
Gotowy
Ferley Aroca
Atlas Jiu-Jitsu
Alexander Lippassaar Jucao Valhalla Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:33
Men Gi / White / 150 - 159.9 (Light Weight) / Adult
Daniel Div 1
—
(Adults)
1-44
Gotowy
Brendan Anderson
Lions Den Martial Arts
Wygrana walkowerem
Daniel Torres Synthesis BJJ
Absolute Gi Men / 18 & above / Purple
(Adults)
5-58
Gotowy
Monirul Hasan
Atlas Jiu-Jitsu
Antonio Santos Cruvinel Brothers Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:48
Men Gi / White / 140 - 149.9 (Feather weight) / Adult
(Adults)
4-48
Gotowy
Justin Seng
Atlas Jiu-Jitsu
Gabriel Rivas Atlas Jiu-Jitsu Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów
Absolute Gi Men / 18 & above / White
(Adults)
2-50
Gotowy
Austin Browne
Atlas Jiu-Jitsu
Elshaddai Vanhoesen Lions Den Martial Arts Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:07
Men Gi / White / 150 - 159.9 (Light Weight) / Adult
Daniel Div 1
—
(Adults)
1-45
Gotowy
Nate Franklin
CT Combat Training Center
Wygrana na punkty - 04:00
Juan Diego Cruz Cruz Lions Den Martial Arts
Men Gi / Blue / 190 - 199.9 (Cruiser Weight) / Executive (50+)
(Adults)
1-43
Gotowy
Jose Rodriguez
Precision Boxing & MMA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:20
Joe Kearney Atlas Jiu-Jitsu
Men Gi / White / 225 - 249.9 (Super Heavy Weight) / Adult
(Adults)
5-60
Gotowy
Jared Camacho
Dutcher Martial Arts
Bruce Bryant Dutcher Martial Arts Wygrana na punkty - 04:00
Men Gi / White / 140 - 149.9 (Feather weight) / Adult
(Adults)
4-47
Gotowy
Qasim Sanders
Lions Den Martial Arts
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:15
Jacob Francato Matt Secor BJJ
Men Gi / White / 160 - 169.9 (Welter Weight) / Adult
Daniel Div 2
—
(Adults)
3-49
Gotowy
John Foiles
Rockland Grapplers
Alexander Lippassaar Jucao Valhalla Wygrana na punkty - 04:00
Men Gi / White / 150 - 159.9 (Light Weight) / Adult
Daniel Div 1
—
(Adults)
1-47
Gotowy
Brendan Anderson
Lions Den Martial Arts
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:00
Oswaldo Garcia CT Combat Training Center
Men Gi / Blue / 190 - 199.9 (Cruiser Weight) / Executive (50+)
(Adults)
1-46
Gotowy
Daniel Couture
Komaru JiuJitsu
Wygrana na punkty - 04:00
Jose Rodriguez Precision Boxing & MMA
Men Gi / White / 150 - 159.9 (Light Weight) / Adult
Daniel Div 1
—
(Adults)
1-48
Gotowy
Juan Diego Cruz Cruz
Lions Den Martial Arts
Wygrana na punkty - 04:00
Oswaldo Garcia CT Combat Training Center
Men Gi / White / 160 - 169.9 (Welter Weight) / Adult
Daniel Div 2
—
(Adults)
3-51
Gotowy
Lucas Long
Lions Den Martial Arts
Alexander Lippassaar Jucao Valhalla Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:40