Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men Gi / Blue / 190 - 199.9 (Cruiser Weight) / Adult
(Adults)
6-16
Gotowy
Jeremy Rougeau
Next Generation Martial Arts
Tyron King Gracie United Kenner/Metairie Wygrana na punkty - 05:00
Men No-Gi / Beginner / 200 - 224.9 (Heavy Weight) / Adult
(Adults)
7-8
Gotowy
Avery Enete
Core UFC Gym - Baton Rouge
Nicholas Forman JM Modern Jiu Jitsu 1776 Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:34
Men No-Gi / Novice / 200 - 224.9 (Heavy Weight) / Adult
(Adults)
6-13
Gotowy
Phill Bertrand
GU-Team Jucao Hattiesburg
Ian Harris Port City Combat Sports Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:40
Men No-Gi / Beginner / 190 - 199.9 (Cruiser Weight) / Adult
(Adults)
7-11
Gotowy
Logan Bock
No Association/No Team
Wygrana na punkty - 04:00
Levi Stermer Lion’s Den
Men No-Gi / Beginner / 140 - 149.9 (Feather weight) / Adult
(Adults)
3-10
Gotowy
Jeff Roberts
R-1 TRAINING DOJO
Khoa Nguyen Nolabjj Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:10
Men No-Gi / Expert / 200 - 224.9 (Heavy Weight) / Adult
(Adults)
4-6
Gotowy
Edward Rousselle
Nolabjj
Chris Preszler 10th Planet - Decatur Wygrana na punkty - 06:00
Men Gi / Blue / 190 - 199.9 (Cruiser Weight) / Adult
(Adults)
6-15
Gotowy
Gunnar Moskau
Triad Martial Arts Academy of Ruston
Wygrana na punkty - 05:00
Leonard Ventress Triad Martial Arts
Men No-Gi / Beginner / 170 - 179.9 (Middle Weight) / Adult
(Adults)
5-11
Gotowy
Ty Henry
Blacklist Martial Arts and Fitness
Wygrana na punkty - 04:00
Jack Bradley Team Jucao South
Absolute No-Gi Men / 18 & above / Novice/Beginner
(Adults)
3-13
Gotowy
Brannon LeBouef
Nolabjj
Collin Hill Triad Martial Arts Academy of Ruston Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:35
Men No-Gi / Intermediate / 150 - 159.9 (Light Weight) / Adult
(Adults)
8-7
Gotowy
Joshua Mayo
American Top Team D’Iberville, MS
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:33
Alonzo Brown Nolabjj
Men No-Gi / Beginner / 190 - 199.9 (Cruiser Weight) / Adult
(Adults)
7-12
Gotowy
Trevor Watkins
Nolabjj
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:27
Devin Domengeaux BJJ Revolution Team
Men No-Gi / Expert / 140 - 149.9 (Feather weight) / Adult
(Adults)
4-9
Gotowy
Yuki Takahashi
imanari jiujitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:54
Drake Pellegrin Gladiators Academy of Lafayette
Men No-Gi / Beginner / 170 - 179.9 (Middle Weight) / Adult
(Adults)
5-10
Gotowy
Tanner LeBoeuf
Extreme mma houma
Wygrana na punkty - 04:00
Christopher Tomasetti Pride Lands Jiu-Jitsu
Men No-Gi / Beginner / 140 - 149.9 (Feather weight) / Adult
(Adults)
3-11
Gotowy
Jacob Breaux
Mid City MMA
David Drago Mid City MMA Wygrana na punkty - 04:00
Absolute No-Gi Men / 18 & above / Intermediate
(Adults)
Gotowy
Dylan Dupre
Bayou Jiu Jitsu
Winndale Johnston Gracie United Kenner/Metairie Wygrana walkowerem
Women Gi / Blue / 110 - 119.9 (Straw Weight) / Adult
(Adults)
8-11
Gotowy
Madelene Messina
JM Modern Jiu Jitsu 1776
Makayla Lee Triad Martial Arts Academy of Ruston Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:48
Men No-Gi / Novice / 190 - 199.9 (Cruiser Weight) / Adult
(Adults)
Gotowy
Tyler Berry
Graham MMA Killer Bees
Wygrana walkowerem
Garrett Morris Triad Martial Arts Academy of Ruston
Absolute No-Gi Men / 18 & above / Novice/Beginner
(Adults)
3-14
Gotowy
Spencer Nickens
Next Generation Martial Arts
Wygrana na punkty - 04:00
Nelvin Perrin Nolabjj
Men No-Gi / Beginner / 150 - 159.9 (Light Weight) / Adult
(Adults)
4-12
Gotowy
Sean King
Mid City MMA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:32
Roger Moreira Nolabjj
Men Gi / Blue / 190 - 199.9 (Cruiser Weight) / Adult
(Adults)
6-17
Gotowy
Samuel Fletes
Clementi's Gladiator Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:58
Winndale Johnston Gracie United Kenner/Metairie
Absolute No-Gi Men / 18 & above / Intermediate
(Adults)
7-14
Gotowy
Eric Carrera
Team Vaghi
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:13
Eric Manuel Mid City MMA
Men No-Gi / Beginner / 150 - 159.9 (Light Weight) / Adult
(Adults)
4-13
Gotowy
Matt Chamberlain
Jiu Jitsu Planet (Mean Monkey Academy)
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:02
Clayton Landry TruJitsu/Excelsior
Men No-Gi / Beginner / 170 - 179.9 (Middle Weight) / Adult
(Adults)
5-12
Gotowy
Christopher Tomasetti
Pride Lands Jiu-Jitsu
Jack Bradley Team Jucao South Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:24
Women Gi / White / 140 - 149.9 (Feather Weight) / Master (30+)
(Adults)
8-12
Gotowy
Soofia Khan
Nolabjj
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:54
Catherine Thomas Team Jucao South
Men No-Gi / Beginner / 150 - 159.9 (Light Weight) / Adult
(Adults)
4-14
Gotowy
David Tullier
JM Modern Jiu Jitsu 1776
Wygrana na punkty - 04:00
Benjamin Ryan Mid City MMA
Men Gi / Blue / 190 - 199.9 (Cruiser Weight) / Adult
(Adults)
6-18
Gotowy
Gunnar Moskau
Triad Martial Arts Academy of Ruston
Wygrana na punkty - 05:00
Tyron King Gracie United Kenner/Metairie
Women Gi / White / 150 - 159.9 (Light Weight) / Adult
(Adults)
8-13
Gotowy
Ashlyn Simpson
K.C. Jones Martial Arts
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:40
Kathryn Coker Triad Martial Arts Academy of Ruston
Absolute No-Gi Men / 18 & above / Novice/Beginner
(Adults)
3-15
Gotowy
Collin Hill
Triad Martial Arts Academy of Ruston
Khoa Nguyen Nolabjj Wygrana na punkty - 04:00
Men No-Gi / Beginner / 170 - 179.9 (Middle Weight) / Adult
(Adults)
5-13
Gotowy
Tanner LeBoeuf
Extreme mma houma
Ty Henry Blacklist Martial Arts and Fitness Wygrana na punkty - 04:00
Men Gi / Blue / 190 - 199.9 (Cruiser Weight) / Adult
(Adults)
Gotowy
Samuel Fletes
Clementi's Gladiator Academy
Wygrana walkowerem
Dylan Dupre Bayou Jiu Jitsu
Men Gi / Blue / 150 - 159.9 (Light Weight) / Adult
(Adults)
7-19
Gotowy
Joshua Mayo
American Top Team D’Iberville, MS
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:02
Brandon Skinner Budo Grapplers
Men Gi / Blue / 190 - 199.9 (Cruiser Weight) / Adult
(Adults)
Gotowy
Tyron King
Gracie United Kenner/Metairie
Wygrana walkowerem
Dylan Dupre Bayou Jiu Jitsu