Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men Gi / Blue / 190 - 199.9 (Cruiser Weight) / Adult
(Adults)
6-16
Završeno
Jeremy Rougeau
Next Generation Martial Arts
Tyron King Gracie United Kenner/Metairie Pobeda po poenima - 05:00
Men No-Gi / Beginner / 200 - 224.9 (Heavy Weight) / Adult
(Adults)
7-8
Završeno
Avery Enete
Core UFC Gym - Baton Rouge
Nicholas Forman JM Modern Jiu Jitsu 1776 Pobedio Završnicom - 01:34
Men No-Gi / Novice / 200 - 224.9 (Heavy Weight) / Adult
(Adults)
6-13
Završeno
Phill Bertrand
GU-Team Jucao Hattiesburg
Ian Harris Port City Combat Sports Pobedio Završnicom - 02:40
Men No-Gi / Beginner / 190 - 199.9 (Cruiser Weight) / Adult
(Adults)
7-11
Završeno
Logan Bock
No Association/No Team
Pobeda po poenima - 04:00
Levi Stermer Lion’s Den
Men No-Gi / Beginner / 140 - 149.9 (Feather weight) / Adult
(Adults)
3-10
Završeno
Jeff Roberts
R-1 TRAINING DOJO
Khoa Nguyen Nolabjj Pobedio Završnicom - 01:10
Men No-Gi / Expert / 200 - 224.9 (Heavy Weight) / Adult
(Adults)
4-6
Završeno
Edward Rousselle
Nolabjj
Chris Preszler 10th Planet - Decatur Pobeda po poenima - 06:00
Men Gi / Blue / 190 - 199.9 (Cruiser Weight) / Adult
(Adults)
6-15
Završeno
Gunnar Moskau
Triad Martial Arts Academy of Ruston
Pobeda po poenima - 05:00
Leonard Ventress Triad Martial Arts
Men No-Gi / Beginner / 170 - 179.9 (Middle Weight) / Adult
(Adults)
5-11
Završeno
Ty Henry
Blacklist Martial Arts and Fitness
Pobeda po poenima - 04:00
Jack Bradley Team Jucao South
Absolute No-Gi Men / 18 & above / Novice/Beginner
(Adults)
3-13
Završeno
Brannon LeBouef
Nolabjj
Collin Hill Triad Martial Arts Academy of Ruston Pobedio Završnicom - 01:35
Men No-Gi / Intermediate / 150 - 159.9 (Light Weight) / Adult
(Adults)
8-7
Završeno
Joshua Mayo
American Top Team D’Iberville, MS
Pobedio Završnicom - 03:33
Alonzo Brown Nolabjj
Men No-Gi / Beginner / 190 - 199.9 (Cruiser Weight) / Adult
(Adults)
7-12
Završeno
Trevor Watkins
Nolabjj
Pobedio Završnicom - 00:27
Devin Domengeaux BJJ Revolution Team
Men No-Gi / Expert / 140 - 149.9 (Feather weight) / Adult
(Adults)
4-9
Završeno
Yuki Takahashi
imanari jiujitsu
Pobedio Završnicom - 00:54
Drake Pellegrin Gladiators Academy of Lafayette
Men No-Gi / Beginner / 170 - 179.9 (Middle Weight) / Adult
(Adults)
5-10
Završeno
Tanner LeBoeuf
Extreme mma houma
Pobeda po poenima - 04:00
Christopher Tomasetti Pride Lands Jiu-Jitsu
Men No-Gi / Beginner / 140 - 149.9 (Feather weight) / Adult
(Adults)
3-11
Završeno
Jacob Breaux
Mid City MMA
David Drago Mid City MMA Pobeda po poenima - 04:00
Absolute No-Gi Men / 18 & above / Intermediate
(Adults)
Završeno
Dylan Dupre
Bayou Jiu Jitsu
Winndale Johnston Gracie United Kenner/Metairie Pobeda bez borbe
Women Gi / Blue / 110 - 119.9 (Straw Weight) / Adult
(Adults)
8-11
Završeno
Madelene Messina
JM Modern Jiu Jitsu 1776
Makayla Lee Triad Martial Arts Academy of Ruston Pobedio Završnicom - 00:48
Men No-Gi / Novice / 190 - 199.9 (Cruiser Weight) / Adult
(Adults)
Završeno
Tyler Berry
Graham MMA Killer Bees
Pobeda bez borbe
Garrett Morris Triad Martial Arts Academy of Ruston
Absolute No-Gi Men / 18 & above / Novice/Beginner
(Adults)
3-14
Završeno
Spencer Nickens
Next Generation Martial Arts
Pobeda po poenima - 04:00
Nelvin Perrin Nolabjj
Men No-Gi / Beginner / 150 - 159.9 (Light Weight) / Adult
(Adults)
4-12
Završeno
Sean King
Mid City MMA
Pobedio Završnicom - 03:32
Roger Moreira Nolabjj
Men Gi / Blue / 190 - 199.9 (Cruiser Weight) / Adult
(Adults)
6-17
Završeno
Samuel Fletes
Clementi's Gladiator Academy
Pobedio Završnicom - 02:58
Winndale Johnston Gracie United Kenner/Metairie
Absolute No-Gi Men / 18 & above / Intermediate
(Adults)
7-14
Završeno
Eric Carrera
Team Vaghi
Pobedio Završnicom - 01:13
Eric Manuel Mid City MMA
Men No-Gi / Beginner / 150 - 159.9 (Light Weight) / Adult
(Adults)
4-13
Završeno
Matt Chamberlain
Jiu Jitsu Planet (Mean Monkey Academy)
Pobedio Završnicom - 01:02
Clayton Landry TruJitsu/Excelsior
Men No-Gi / Beginner / 170 - 179.9 (Middle Weight) / Adult
(Adults)
5-12
Završeno
Christopher Tomasetti
Pride Lands Jiu-Jitsu
Jack Bradley Team Jucao South Pobedio Završnicom - 01:24
Women Gi / White / 140 - 149.9 (Feather Weight) / Master (30+)
(Adults)
8-12
Završeno
Soofia Khan
Nolabjj
Pobedio Završnicom - 01:54
Catherine Thomas Team Jucao South
Men No-Gi / Beginner / 150 - 159.9 (Light Weight) / Adult
(Adults)
4-14
Završeno
David Tullier
JM Modern Jiu Jitsu 1776
Pobeda po poenima - 04:00
Benjamin Ryan Mid City MMA
Men Gi / Blue / 190 - 199.9 (Cruiser Weight) / Adult
(Adults)
6-18
Završeno
Gunnar Moskau
Triad Martial Arts Academy of Ruston
Pobeda po poenima - 05:00
Tyron King Gracie United Kenner/Metairie
Women Gi / White / 150 - 159.9 (Light Weight) / Adult
(Adults)
8-13
Završeno
Ashlyn Simpson
K.C. Jones Martial Arts
Pobedio Završnicom - 02:40
Kathryn Coker Triad Martial Arts Academy of Ruston
Absolute No-Gi Men / 18 & above / Novice/Beginner
(Adults)
3-15
Završeno
Collin Hill
Triad Martial Arts Academy of Ruston
Khoa Nguyen Nolabjj Pobeda po poenima - 04:00
Men No-Gi / Beginner / 170 - 179.9 (Middle Weight) / Adult
(Adults)
5-13
Završeno
Tanner LeBoeuf
Extreme mma houma
Ty Henry Blacklist Martial Arts and Fitness Pobeda po poenima - 04:00
Men Gi / Blue / 190 - 199.9 (Cruiser Weight) / Adult
(Adults)
Završeno
Samuel Fletes
Clementi's Gladiator Academy
Pobeda bez borbe
Dylan Dupre Bayou Jiu Jitsu
Men Gi / Blue / 150 - 159.9 (Light Weight) / Adult
(Adults)
7-19
Završeno
Joshua Mayo
American Top Team D’Iberville, MS
Pobedio Završnicom - 01:02
Brandon Skinner Budo Grapplers
Men Gi / Blue / 190 - 199.9 (Cruiser Weight) / Adult
(Adults)
Završeno
Tyron King
Gracie United Kenner/Metairie
Pobeda bez borbe
Dylan Dupre Bayou Jiu Jitsu