Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Absolute No-Gi Men / 18 & above / Expert
(All Divisions)
5-67
Završeno
Sebastian Curelaru
Icon Jiu Jitsu Romania
Erick Souza JSBJJ HQ Pobedio Završnicom - 01:23
Absolute No-Gi Men / 18 & above / Intermediate
(All Divisions)
9-59
Završeno
Noach Blyden
IMPACT Fit
Pobeda po poenima - 05:00
Kevin Barth Renzo Gracie Schweinfurt
Men No-Gi / Beginner / Light Weight (70 Kg to 74.9 Kg) / Master (30+)
(All Divisions)
4-65
Završeno
Burak Kalman
GFT Ludwigshafen
Pobeda po poenima - 04:00
Lino Parlow Reyson Gracie Jiu-Jitsu Marburg
Men Gi / Purple / Cruiser Weight (85 Kg to 89.9 Kg) / Adult
(All Divisions)
3-71
Završeno
Dominik Kessler
PSLPB CICERO COSTHA
Wiktor Szczepaniak RIO GRAPPLING CLUB POLAND Pobedio Završnicom - 01:00
Absolute No-Gi Men / 18 & above / Intermediate
(All Divisions)
8-56
Završeno
Philipp Meissner
Kenpokan Hannover
Justus Kruse Team Ronin Göttingen Pobeda po poenima - 05:00
Men Gi / Purple / Heavy Weight (90 Kg to 99.9 Kg) / Adult
(All Divisions)
Završeno
Benjamin Werneth
Floresta Negra Jiu Jitsu HQ - ExitAsia Gym Freiburg
Nicola Bresciani italian defence academy Pobeda bez borbe
Absolute No-Gi Men / 18 & above / Expert
(All Divisions)
5-66
Završeno
Kristian Popov
Pitbulls MatSide
Pobedio Završnicom - 01:20
Obaida Akkari MMA Fightclub Bad hersfeld
Absolute No-Gi Men / 18 & above / Novice/Beginner
(All Divisions)
10-60
Završeno
Leonhard Tasche
PSLPB CICERO COSTHA
Zubaira Davletbiev Champions Factory Pobeda po poenima - 04:00
Men Gi / Purple / Heavy Weight (90 Kg to 99.9 Kg) / Adult
(All Divisions)
Završeno
Benjamin Werneth
Floresta Negra Jiu Jitsu HQ - ExitAsia Gym Freiburg
Tobias Guggemos Alpen BJJ Pobeda bez borbe
Men Gi / Blue / Heavy Weight (90 Kg to 99.9 Kg) / Adult
(All Divisions)
2-67
Završeno
Danin Teskeredzic
BUSHIDO SARAJEVO/MIRKOVIĆ BJJ
Pobedio Završnicom - 03:31
Kevin Friebel GFT Ludwigshafen
Men Gi / Blue / Bantam Weight (60 Kg to 64.9 Kg) / Adult
(All Divisions)
4-67
Završeno
Andre Baum
Fightzone Remagen Checkmat
Pobeda po poenima - 05:00
Alessandro Tangorra 1.BJJC Kurama Offenbach 2021 e.V.
Men Gi / Brown / Welter Weight (75 Kg to 79.9 Kg) / Adult
(All Divisions)
3-74
Završeno
Christian Wissgott
Dragon Gym Erlangen
Mircea Bragagiu Wolfpack Academy Pobedio Završnicom - 01:21
Men No-Gi / Beginner / Middle Weight (80 Kg to 84.9 Kg) / Adult
(All Divisions)
7-53
Završeno
Adhurim Morina
Floresta Negra Jiu Jitsu HQ - ExitAsia Gym Freiburg
Pobedio Završnicom
Ilia Bagov TeamXtreme
Men Gi / Blue / Light Weight (70 Kg to 74.9 Kg) / Master (30+)
(All Divisions)
5-69
Završeno
Awraam Deligiannis
Sportschule Next Level
Maywan Raoufi Atos Germany Pobeda po poenima - 04:00
Men Gi / Blue / Middle Weight (80 Kg to 84.9 Kg) / Master (30+)
(All Divisions)
10-63
Završeno
Marvin Gauer
PSLPB CICERO COSTHA
Pobeda po poenima - 04:00
Valerij Pozdysev Armbar Akademie
Men Gi / Purple / Cruiser Weight (85 Kg to 89.9 Kg) / Adult
(All Divisions)
3-72
Završeno
Dritro Gashi
PSLPB CICERO COSTHA
Pobedio Završnicom
Dominik Kessler PSLPB CICERO COSTHA
Men No-Gi / Expert / Heavy Weight (90 Kg to 99.9 Kg) / Adult
(All Divisions)
Završeno
Benjamin Werneth
Floresta Negra Jiu Jitsu HQ - ExitAsia Gym Freiburg
Pobeda bez borbe
Borys Borysenko Checkmat
Men No-Gi / Beginner / Middle Weight (80 Kg to 84.9 Kg) / Master (30+)
(All Divisions)
4-63
Završeno
Louis Alexander
Casa De Luta
Nicolae Goncerenco MMA Fightclub Bad hersfeld Pobeda po poenima - 04:00
Men Gi / Brown / Middle Weight (80 Kg to 84.9 Kg) / Adult
(All Divisions)
1-74
Završeno
Erik Enzensberger
Frontera BJJ
Pobeda po poenima - 06:00
David Kurt GFT Ludwigshafen
Men No-Gi / Expert / Welter Weight (75 Kg to 79.9 Kg) / Master (30+)
(All Divisions)
7-51
Završeno
Orlando Prins
Focus JJ Netherlands
Pobeda po poenima - 03:28
Christian Bartelt Fennec Jiu Jitsu
Absolute No-Gi Men / 18 & above / Intermediate
(All Divisions)
9-60
Završeno
Israpil Davletbiev
Champions Factory
Flemming Grimm UFD gym Pobedio Završnicom
Men Gi / Blue / Cruiser Weight (85 Kg to 89.9 Kg) / Master (30+)
(All Divisions)
10-64
Završeno
Jan Goeck
Fennec Jiu Jitsu
Philipp Meissner Kenpokan Hannover Pobedio Dikvalifikacijom (diskvalifikacija) - 00:50
Men Gi / Blue / Light Weight (70 Kg to 74.9 Kg) / Master (30+)
(All Divisions)
Završeno
Patrick Chalupsky
GFT Ludwigshafen
Pobeda bez borbe
Gogolniceanu Oleg Wolfpack Academy
Men Gi / Purple / Middle Weight (80 Kg to 84.9 Kg) / Adult
(All Divisions)
2-70
Završeno
Jaron Herde
Berserkers Team Magdeburg
Hafeni Nafuka Fight Fusion Pobedio Završnicom - 05:40
Men Gi / Purple / Bantam Weight (60 Kg to 64.9 Kg) / Adult
(All Divisions)
10-66
Završeno
Daniel Marquez Rufian
Werdum Las Palmas
Pobeda po poenima - 06:00
Eugen Braun Fightschool Kempten
Men Gi / Brown / Welter Weight (75 Kg to 79.9 Kg) / Adult
(All Divisions)
3-75
Završeno
Mircea Bragagiu
Wolfpack Academy
Pobedio Odlukom - 06:00
Hamza Othman Kingdom JJ
Men Gi / Brown / Middle Weight (80 Kg to 84.9 Kg) / Adult
(All Divisions)
1-75
Završeno
Rene Haendel
METAGAME Jiu Jitsu
Pobeda po poenima - 06:00
Daniel Deppe Kenpokan Hannover
Men No-Gi / Expert / Cruiser Weight (85 Kg to 89.9 Kg) / Adult
(All Divisions)
8-49
Završeno
Marc Zindler
Grappling-Dynamik
Erick Souza JSBJJ HQ Pobedio Završnicom - 01:55
Men No-Gi / Beginner / Light Weight (70 Kg to 74.9 Kg) / Master (30+)
(All Divisions)
4-66
Završeno
Michael Piesch
Tiger Team BJJ Bamberg
Pobedio Završnicom - 02:42
Burak Kalman GFT Ludwigshafen
Absolute No-Gi Men / 18 & above / Expert
(All Divisions)
11-56
Završeno
Hussain Zakrijev
Frontline Academy Oslo-HQ
Moritz Kollensperger East Coast Jiu Jitsu Academy Pobeda po poenima - 06:00
Men Gi / Blue / Light Weight (70 Kg to 74.9 Kg) / Master (30+)
(All Divisions)
Završeno
Awraam Deligiannis
Sportschule Next Level
Pobeda bez borbe
Gogolniceanu Oleg Wolfpack Academy
Absolute No-Gi Men / 18 & above / Intermediate
(All Divisions)
8-57
Završeno
Gogolniceanu Oleg
Wolfpack Academy
Pobedio Završnicom - 00:18
Ivan Tokic GFT Ludwigshafen