Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Children Gi (Male) / Expert / 70 - 79.9 / 9 years
(Kids and Teens)
4-15
Završeno
Clarence Brion
alliance vancouver
Pobedio Dikvalifikacijom (diskvalifikacija)
Lincoln Deuel Jiu-Jitsu Dynamics
Children Gi (Male) / Expert / 70 - 79.9 / 9 years
(Kids and Teens)
4-16
Završeno
Josiah Buie
Brazilian Top Team- Pacific Northwest
Pobedio Dikvalifikacijom (diskvalifikacija)
Lincoln Deuel Jiu-Jitsu Dynamics
Children Gi (Male) / Expert / 100 - 109.9 / 12 years
(Kids and Teens)
2-25
Završeno
Sebastian Jones
Brazilian Top Team- Pacific Northwest
Pobedio Završnicom - 00:43
Tyson Payne Team Quest
Men No-Gi / Intermediate / 140 - 149.9 (Feather weight) / Adult
(Adults)
1-1
Završeno
Blane Higa
Oregon Pound BJJ/Lepri Brazilian Jiu Jitsu Oregon
Pobeda po poenima - 05:00
Thomas Prefontaine 10th Planet Jiu Jitsu Grants Pass
Men No-Gi / Expert / 130 - 139.9 (Bantam Weight) / Adult
(Adults)
6-1
Završeno
Tracy Danielson
CTA Hillsboro
Pobedio Odlukom - 06:00
Anthony Craparo PELLEGRINO MMA
Men No-Gi / Expert / 180 - 189.9 (Light Heavy Weight) / Director (40+)
(Adults)
8-1
Završeno
Ben Seaman
The Base Jiu Jitsu
Robert Biernacki Island Top Team Pobeda po poenima - 02:14
Men No-Gi / Intermediate / 160 - 169.9 (Welter Weight) / Adult
(Adults)
2-1
Završeno
Daniel Allen
Impact Jiu Jitsu Beaverton
Pobedio Završnicom - 02:27
Grayson Langham CTA Hillsboro
Women No-Gi / Intermediate / 130 - 139.9 (Bantam Weight) / Adult
(Adults)
7-1
Završeno
Monica Bonczak
Island Top Team
Ariana McLain Wakizashi Jiu Jitsu Pobedio Završnicom - 04:42
Men No-Gi / Expert / 140 - 149.9 (Feather weight) / Adult
(Adults)
8-2
Završeno
Haven Kukkee
10th Planet Jiu Jitsu Grants Pass
Pobedio Završnicom - 01:49
Josh Chandler CTA Hillsboro
Men No-Gi / Intermediate / 150 - 159.9 (Light Weight) / Adult
(Adults)
1-2
Završeno
Kimo Lizama
NWMA
Pobeda po poenima - 05:00
Nik Achatz Precision Martial Arts
Men No-Gi / Intermediate / 170 - 179.9 (Middle Weight) / Adult
(Adults)
3-1
Završeno
Aaron Neville
Precision Martial Arts
Miles Lewis Pobedio Završnicom - 03:16
Men No-Gi / Intermediate / 200 - 224.9 (Heavy Weight) / Director (40+)
(Adults)
5-1
Završeno
Thomas Erikson
GHBJJ/Hybrid Academy
Anthony Kell LOTUS ACADEMY Pobeda po poenima - 04:00
Men No-Gi / Expert / 130 - 139.9 (Bantam Weight) / Adult
(Adults)
6-2
Završeno
Caleb Stecker
10th Planet Jiu Jitsu
Umesh Thillaivasan Island Top Team Pobedio Završnicom - 02:04
Women No-Gi / Intermediate / 150 - 159.9 (Light Weight) / Adult
(Adults)
7-2
Završeno
Amy Burnham
The Base Jiu Jitsu
Mihaela Keller No team/ association Pobedio Završnicom - 03:31
Men No-Gi / Expert / 190 - 199.9 (Cruiser Weight) / Director (40+)
(Adults)
2-2
Završeno
Ryan Hart
The Base Jiu Jitsu
Pobedio Završnicom - 00:29
Damion Hatch Cascao Jiu-Jitsu
Men No-Gi / Expert / 200 - 224.9 (Heavy Weight) / Adult
(Adults)
6-5
Završeno
Leonides Moreno
Tigers Lair BJJ
Cal McDonald Island Top Team Pobedio Završnicom - 00:27
Men No-Gi / Intermediate / 180 - 189.9 (Light Heavy Weight) / Adult
Run First for Jon
—
(Adults)
4-1
Završeno
Jon Chan
Roll Jiu Jitsu Academy
Jose Barajas None Pobedio Završnicom - 04:11
Men No-Gi / Expert / 160 - 169.9 (Welter Weight) / Adult
(Adults)
3-2
Završeno
Michael Wells
Unaffiliated/No club
Matt Kwan ON GUARD BRAZILIAN JIU JITSU Pobeda po poenima - 05:20
Men No-Gi / Expert / 150 - 159.9 (Light Weight) / Adult
(Adults)
2-3
Završeno
Aman Kaler
Genesis
Unknown User Sunshine Athletics Pobeda po poenima - 06:00
Men No-Gi / Intermediate / 170 - 179.9 (Middle Weight) / Master (30+)
(Adults)
5-2
Završeno
David Shotwell
Newborn-Cascao Jiu Jitsu
Tim Anderson Oregon Pound BJJ/Lepri Brazilian Jiu Jitsu Oregon Pobedio Završnicom - 04:00
Men No-Gi / Expert / 130 - 139.9 (Bantam Weight) / Adult
(Adults)
6-3
Završeno
Anthony Craparo
PELLEGRINO MMA
Caleb Stecker 10th Planet Jiu Jitsu Pobedio Završnicom - 00:37
Women No-Gi / Expert / 130 - 139.9 (Bantam Weight) / Adult
(Adults)
7-3
Završeno
Sarah Keim
10th Planet Springfield OR
Rene Gamet 10th Planet Portland Pobeda po poenima - 06:00
Men No-Gi / Beginner / 150 - 159.9 (Light Weight) / Adult
(Adults)
1-3
Završeno
Kelso Calderwood
Team Quest
Pobeda po poenima - 04:00
Tyler Cade Impact Jiu Jitsu Beaverton
Men No-Gi / Novice / 180 - 189.9 (Light Heavy Weight) / Director (40+)
(Adults)
8-5
Završeno
Coby Heath
Copperhead Jiu Jitsu
Pobeda po poenima - 01:56
Artem Amogolonov CTA Hillsboro
Men No-Gi / Expert / 200 - 224.9 (Heavy Weight) / Adult
(Adults)
6-6
Završeno
Leonardo Vidana
Daniel Priebe
Steven Mcmahon Pobeda po poenima - 06:00
Men No-Gi / Intermediate / 130 - 139.9 (Bantam Weight) / Adult
(Adults)
4-4
Završeno
Thomas Prefontaine
10th Planet Jiu Jitsu Grants Pass
Garrett Upton Oregon Triad Brazilian Jiu-Jitsu Pobedio Završnicom - 01:31
Men No-Gi / Expert / 190 - 199.9 (Cruiser Weight) / Adult
(Adults)
3-3
Završeno
Jamshid Khayitov
Team Quest
Anthony Tilman CTA Hillsboro Pobedio Završnicom - 01:20
Men No-Gi / Novice / 180 - 189.9 (Light Heavy Weight) / Adult
(Adults)
5-3
Završeno
Kordell Thompson
Genesis martial arts
Pobeda po poenima - 04:00
Zac Stone Checkmat
Men No-Gi / Expert / 190 - 199.9 (Cruiser Weight) / Adult
(Adults)
3-4
Završeno
Joaquin Holmes
10th Planet Jiu Jitsu Grants Pass
Dillon DuVall CTA Hillsboro Pobedio Završnicom - 03:18
Men No-Gi / Beginner / 130 - 139.9 (Bantam Weight) / Adult
(Adults)
1-6
Završeno
Stavros George
Jean Jacques Machado BJJ Academy
Minh Bui HAMMERHEAD MMA/ OLYMPIA MABJJ Pobeda po poenima - 04:00
Women No-Gi / Beginner / 140 - 149.9 (Feather Weight) / Adult
(Adults)
7-4
Završeno
Natalie Hawkins
CTA Hillsboro
Marqelle Alexander 10th Planet Jiu Jitsu Grants Pass Pobedio Završnicom - 02:07
Men No-Gi / Intermediate / 180 - 189.9 (Light Heavy Weight) / Adult
Run First for Jon
—
(Adults)
4-2
Završeno
Cam Miller
Gracie Barra Tacoma
Pobedio Završnicom - 03:40
Jon Chan Roll Jiu Jitsu Academy