Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men No-Gi / Intermediate / Heavy Weight (90 Kg to 99.9 Kg) / Master (30+)
(All Divisions)
8-28
Završeno
Manuel Berg
Grappling Pandas BJJ - TuS Büchenbeuren
Pobeda po poenima - 04:00
Daniel Soltysiak Szop&Jitsu / Renato Tavares Poland
Men No-Gi / Expert / Cruiser Weight (85 Kg to 89.9 Kg) / Adult
(All Divisions)
4-37
Završeno
MAARTEN BAUWENS
LIONHEART JIU-JITSU ACADEMY
Lucas Gugnon Casa De Luta Pobedio Završnicom - 00:44
Men No-Gi / Expert / Cruiser Weight (85 Kg to 89.9 Kg) / Director (40+)
(All Divisions)
10-18
Završeno
MARC GIMENEZ SOLARES
REINALDO RIBEIRO TEAM BJJ ASSOCIATION
Pobedio Završnicom - 01:05
Dennis Schroder Green Grappler Wilhelmshaven
Men No-Gi / Intermediate / Light Weight (70 Kg to 74.9 Kg) / Adult
(All Divisions)
7-23
Završeno
Maxime Flores
Black anaconda team
Pobeda po poenima - 05:00
Sam KACHANI Fight industrie
Men No-Gi / Intermediate / Light Weight (70 Kg to 74.9 Kg) / Master (30+)
(All Divisions)
2-26
Završeno
Christopher Courtois
Pobedio Dikvalifikacijom (diskvalifikacija)
Dennis Riegel Kampfgeist Gym
Women No-Gi / Novice / 55 - 59.9 (Fly Weight) / Director (40+)
(All Divisions)
9-31
Završeno
Bettina Fauser
TeamXtreme
Pobedio Završnicom - 01:25
Elodie Courtois
Men No-Gi / Expert / Welter Weight (75 Kg to 79.9 Kg) / Adult
(All Divisions)
8-31
Završeno
Damian Gorski
Zenith bjj
Pobedio Završnicom - 00:41
Joao Ribeiro Carlson Gracie Luxembourg
Men No-Gi / Expert / Feather Weight (65 Kg to 69.9 Kg) / Adult
(All Divisions)
1-30
Završeno
Ryan Mangan
TeamRyano
Pobedio Završnicom - 01:46
Florian Samy GRACIE BARRA PARIS
Men No-Gi / Expert / Bantam Weight (60 Kg to 64.9 Kg) / Adult
(All Divisions)
3-35
Završeno
Valentin Descamp
DEO JIU JITSU / CDK TEAM
Pobeda po poenima - 00:01
Przemyslaw Rosiak Shooters Team Konin
Men No-Gi / Intermediate / Heavy Weight (90 Kg to 99.9 Kg) / Adult
(All Divisions)
2-24
Završeno
Temirbolatov Saidniur
Aguilera Jiu Jitsu Luxembourg
Pobedio Završnicom
Georgios Papadopoulos Stallion Gym
Men No-Gi / Expert / Cruiser Weight (85 Kg to 89.9 Kg) / Adult
(All Divisions)
4-36
Završeno
Adrien Picard
Aguilera Jiu Jitsu Luxembourg
Anthony THOCKLER BJJ Globetrotters HQ / St. Barth BJJ Pobedio Završnicom - 04:47
Men No-Gi / Expert / Cruiser Weight (85 Kg to 89.9 Kg) / Director (40+)
(All Divisions)
10-19
Završeno
Brochet Christophe
Aguilera Jiu Jitsu Luxembourg
Pobedio Završnicom
MARC GIMENEZ SOLARES REINALDO RIBEIRO TEAM BJJ ASSOCIATION
Men No-Gi / Expert / Light Weight (70 Kg to 74.9 Kg) / Adult
(All Divisions)
7-24
Završeno
Juggy Van Beek
Team Kaishin HQ
Ricardo PRIMO DA SILVA MMA FIGHT CLUB GYM Pobeda po poenima - 06:00
Women No-Gi / Intermediate / 55 - 59.9 (Fly Weight) / Adult
(All Divisions)
9-26
Završeno
Nikoleta Ruci
italian defence academy
Katia Winklmaier-Peran Top Brother Europe Pobeda po poenima - 05:00
Men No-Gi / Expert / Super Heavy Weight (100 Kg to 114.9 Kg) / Adult
(All Divisions)
1-28
Završeno
Giuliano Tronci
Dragon's Den Fight Club
Dominiek De Wilde Stark Gent BJJ Pobedio Završnicom - 00:55
Men No-Gi / Intermediate / Feather Weight (65 Kg to 69.9 Kg) / Adult
(All Divisions)
4-34
Završeno
Laid Guedouari
RONIN FIGHT TEAM
Pobeda po poenima - 05:00
Niclas Laux Casa De Luta
Men No-Gi / Intermediate / Light Weight (70 Kg to 74.9 Kg) / Master (30+)
(All Divisions)
2-27
Završeno
Michael Hernandez
Ramstein rollers
Pobedio Dikvalifikacijom (diskvalifikacija)
Dennis Riegel Kampfgeist Gym
Men No-Gi / Expert / Welter Weight (75 Kg to 79.9 Kg) / Adult
(All Divisions)
8-32
Završeno
Albert Shtufi
Para Bellum Brazilian Jiujitsu Academy
Rivaldo Pereira Carlson Gracie Luxembourg Pobeda po poenima - 06:00
Women No-Gi / Intermediate / 85 - 89.99 (Cruiser Weight) / Adult
(All Divisions)
9-30
Završeno
Kimberley Hoyer
Casa De Luta
Pobeda po poenima - 05:00
Virginia Morri Iron grappler
Men No-Gi / Expert / Heavy Weight (90 Kg to 99.9 Kg) / Master (30+)
(All Divisions)
Završeno
Kasper Larsen
SIAM BJJ / Halavanca
Pobeda bez borbe
Oleg Bader Top Brother Europe
Men No-Gi / Expert / Light Weight (70 Kg to 74.9 Kg) / Adult
(All Divisions)
7-25
Završeno
Stephane Demonty
PROGRESSIVE ACADEMY
Stephen Purcell SBG Ireland HQ Pobeda po poenima - 06:00
Children Gi (Male) / Expert / 30 - 34.9 / 12-13 years
(All Divisions)
3-28
Završeno
Ilyan Hannan
MMA FACTORY
Anis Hannan MMA FACTORY Pobedio Odlukom
Men No-Gi / Expert / Light Weight (70 Kg to 74.9 Kg) / Adult
(All Divisions)
7-26
Završeno
Esa Muradi
TeamXtreme
Michael Lancellotti ACCADEMIA KAMA Pobedio Završnicom
Men No-Gi / Intermediate / Feather Weight (65 Kg to 69.9 Kg) / Adult
(All Divisions)
4-35
Završeno
Lucas Barthelemy
Black anaconda team
Pobeda po poenima - 05:00
Ibrahim Lamkadam Invictus Ronse
Men No-Gi / Expert / Bantam Weight (60 Kg to 64.9 Kg) / Adult
(All Divisions)
3-36
Završeno
Syphax Nekkar
TEAM MAGNUM ASSOCIATION LUTALIVRE MALAKOFF
Pobedio Završnicom - 02:42
Gauthier Blommaert Stark Gent BJJ
Men No-Gi / Expert / Welter Weight (75 Kg to 79.9 Kg) / Adult
(All Divisions)
Završeno
Joao Ribeiro
Carlson Gracie Luxembourg
Albert Shtufi Para Bellum Brazilian Jiujitsu Academy Pobeda bez borbe
Women No-Gi / Novice / 55 - 59.9 (Fly Weight) / Adult
(All Divisions)
9-32
Završeno
Daphne Grillaert
Stark Gent BJJ
Zuzanna Parcheta Carlson Gracie Luxembourg Pobeda po poenima - 04:00
Men No-Gi / Expert / Middle Weight (80 Kg to 84.9 Kg) / Adult
(All Divisions)
10-20
Završeno
Mohammad Ali
KUWAIT JIU-JITSU ACADEMY
Pobeda po poenima - 06:00
Ilyess Zaghla DEO JIU JITSU / CDK TEAM
Men No-Gi / Expert / Feather Weight (65 Kg to 69.9 Kg) / Adult
(All Divisions)
1-31
Završeno
Ryan Mangan
TeamRyano
Tor Toudahl SIAM BJJ / Halavanca Pobedio Odlukom
Men No-Gi / Expert / Feather Weight (65 Kg to 69.9 Kg) / Master (30+)
(All Divisions)
7-31
Završeno
Valere Bertrand
Gracie Barra Liège
Pobedio Završnicom - 00:28
Florian Samy GRACIE BARRA PARIS
Men No-Gi / Expert / Middle Weight (80 Kg to 84.9 Kg) / Adult
(All Divisions)
10-21
Završeno
Ilyas Qazi
Stark Gent BJJ
Frederik-Emil Dahm-Rasmussen SIAM BJJ / Halavanca Pobedio Završnicom
Men No-Gi / Expert / Super Heavy Weight (100 Kg to 114.9 Kg) / Adult
(All Divisions)
1-29
Završeno
Patrick Meissgeier
WingTsun Gera
Jakub Bresinski Pobedio Završnicom - 02:30