Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men No-Gi / Intermediate / 170 - 179.9 (Middle Weight) / Adult
(Session 3)
7-3
Afgelopen
Oscar Pintado
Legends BJJ Temple, Tx
Gewonnen via Overgave - 02:24
Ramiro Zermeno Pinnacle Martial Arts
Men No-Gi / Intermediate / 160 - 169.9 (Welter Weight) / Adult
(Session 3)
1-3
Afgelopen
Antonio Cruz
ASF/Lovato
Shawn O'Neill Gewonnen via Overgave - 01:27
Men No-Gi / Intermediate / 150 - 159.9 (Light Weight) / Director (40+)
(Session 3)
6-2
Afgelopen
Les Edwards, Jr.
Nova Uniao Austin Texas
Gewonnen via Punten - 04:00
Daniel Shin Legends BJJ Temple, Tx
Men No-Gi / Expert / 150 - 159.9 (Light Weight) / Master (30+)
(Session 3)
6-5
Afgelopen
Godfre Berny
10th Planet Austin
Gewonnen via Overgave - 00:20
Abraham Garcia Baca Fight Systems
Men No-Gi / Intermediate / 160 - 169.9 (Welter Weight) / Master (30+)
(Session 3)
3-5
Afgelopen
Levi Mosely
10th Planet Austin
Axel Matos Gracie Barra North Austin Gewonnen via Punten
Women No-Gi / Expert / 150 - 159.9 (Light Weight) / Adult
(Session 3)
9-2
Afgelopen
Moriel Charneski
Cooper MMA
Jasmin Medrano A.M. CheckMat BJJ Gewonnen via Punten - 06:00
Men No-Gi / Intermediate / 170 - 179.9 (Middle Weight) / Adult
(Session 3)
7-4
Afgelopen
Jacob Garza
NBTC BJJ
Gewonnen via Punten - 05:00
Ryan Cox Relentless BJJ RRTX
Men No-Gi / Intermediate / 150 - 159.9 (Light Weight) / Adult
(Session 3)
2-3
Afgelopen
Allen Seymour
Free World Jiu Jitsu
Steve Kline Dark Clan Fight Lab Gewonnen via Overgave - 01:46
Men No-Gi / Intermediate / 170 - 179.9 (Middle Weight) / Master (30+)
(Session 3)
5-2
Afgelopen
James Moncivais
10th Planet Austin
Gewonnen via Punten - 04:00
Jimi Morley Renzo Gracie Houston
Women No-Gi / Beginner / 120 - 129.9 (Fly Weight) / Adult
(Session 3)
10-6
Afgelopen
Mia Moi
VOW BJJ
Mackenzie Biasi Virtue Brazilian Jiu Jitsu TX Gewonnen via Punten - 04:00
Men No-Gi / Intermediate / 200 - 224.9 (Heavy Weight) / Adult
(Session 3)
Afgelopen
Randy Bruce
A.M. CheckMat BJJ
Gewonnen via Walkover
Carlos Zepeda Montaña Jiu Jitsu
Men No-Gi / Intermediate / 160 - 169.9 (Welter Weight) / Adult
(Session 3)
1-4
Afgelopen
Ashley Sanchez
Gewonnen via Overgave - 03:50
Dawson Moore Grapplers Lair
Men No-Gi / Intermediate / 200 - 224.9 (Heavy Weight) / Adult
(Session 3)
Afgelopen
Daniel Ontiveros
The Empire Jiu Jitsu
Gewonnen via Walkover
Carlos Zepeda Montaña Jiu Jitsu
Men No-Gi / Intermediate / 150 - 159.9 (Light Weight) / Director (40+)
(Session 3)
6-3
Afgelopen
James Rice
Team Rabadi
Daniel Shin Legends BJJ Temple, Tx Gewonnen via Overgave - 03:26
Men No-Gi / Intermediate / 200 - 224.9 (Heavy Weight) / Adult
(Session 3)
8-3
Afgelopen
Randy Bruce
A.M. CheckMat BJJ
Daniel Ontiveros The Empire Jiu Jitsu Gewonnen via Punten - 05:00
Men No-Gi / Expert / 225 - 249.9 (Super Heavy Weight) / Adult
(Session 3)
4-4
Afgelopen
Salvador Guerrero
Legends BJJ Temple, Tx
Gewonnen via Overgave - 03:05
Michael Torres
Men No-Gi / Intermediate / 150 - 159.9 (Light Weight) / Adult
(Session 3)
Afgelopen
Rome Esquivel
Gracie Barra Cedar Park
Justin Bakal Carlson Gracie BJJ ABQ Gewonnen via Walkover - 01:02
Women No-Gi / Beginner / 170 - 179.9 (Middle Weight) / Adult
(Session 3)
10-4
Afgelopen
Jennifer Fonseca
Triple Threat Brazilian Jiu Jitsu
Gewonnen via Punten - 04:00
Leeann Sinko
Women No-Gi / Expert / 150 - 159.9 (Light Weight) / Adult
(Session 3)
9-4
Afgelopen
Giovanna Amaral
NBTC BJJ
Gewonnen via Overgave - 00:40
Jasmin Medrano A.M. CheckMat BJJ
Men No-Gi / Intermediate / 150 - 159.9 (Light Weight) / Director (40+)
(Session 3)
6-4
Afgelopen
Gary Lestage
Gracie Barra Round Rock
Les Edwards, Jr. Nova Uniao Austin Texas Gewonnen via Punten - 04:00
Men No-Gi / Intermediate / 170 - 179.9 (Middle Weight) / Adult
(Session 3)
7-6
Afgelopen
Brandon Lara
Team Rabadi
Oscar Pintado Legends BJJ Temple, Tx Gewonnen via Overgave - 03:27
Men No-Gi / Intermediate / 140 - 149.9 (Feather weight) / Adult
(Session 3)
4-2
Afgelopen
James Miranda
Clockwork Jiu Jitsu
Nehemiah Michalenko Gewonnen via Punten - 05:00
Men No-Gi / Intermediate / 150 - 159.9 (Light Weight) / Adult
(Session 3)
2-4
Afgelopen
Steve Kline
Dark Clan Fight Lab
Gewonnen via Overgave - 00:18
Justin Bakal Carlson Gracie BJJ ABQ
Men No-Gi / Expert / 190 - 199.9 (Cruiser Weight) / Adult
(Session 3)
1-5
Afgelopen
Eduardo Avelar
NBTC BJJ
Gewonnen via Punten - 06:00
Robert Anderson 10th Planet Freaks
Men No-Gi / Intermediate / 200 - 224.9 (Heavy Weight) / Master (30+)
(Session 3)
8-4
Afgelopen
Billy Schulz
Ralph Gracie Waco
Jhonoven Pati Legends BJJ Temple, Tx Gewonnen via Punten - 04:00
Men No-Gi / Expert / 150 - 159.9 (Light Weight) / Adult
(Session 3)
2-5
Afgelopen
David Vergel
Strike and Submit Martial Arts
Brandon Gutierrez Relentless BJJ RRTX Gewonnen via Overgave - 00:48
Men No-Gi / Intermediate / 190 - 199.9 (Cruiser Weight) / Master (30+)
(Session 3)
3-3
Afgelopen
Alex Rey
10th Planet Austin
Gewonnen via Overgave - 00:58
Anthony Cabral
Men No-Gi / Intermediate / 150 - 159.9 (Light Weight) / Adult
(Session 3)
Afgelopen
Allen Seymour
Free World Jiu Jitsu
Gewonnen via Walkover
Rome Esquivel Gracie Barra Cedar Park
Men No-Gi / Intermediate / 170 - 179.9 (Middle Weight) / Adult
(Session 3)
7-5
Afgelopen
Jimi Morley
Renzo Gracie Houston
Matt Boyd 10th Planet Austin Gewonnen op Diskwalificatie (diskwalificatie)
Women No-Gi / Beginner / 120 - 129.9 (Fly Weight) / Adult
(Session 3)
10-7
Afgelopen
Vivian LiPuma
10th Planet Austin
Mia Moi VOW BJJ Gewonnen via Punten - 04:00
Men No-Gi / Expert / 150 - 159.9 (Light Weight) / Master (30+)
(Session 3)
6-6
Afgelopen
Johnny Chapa
A.M. CheckMat BJJ
Gewonnen via Punten - 04:00
Adrian Amaya Cooper MMA
Men No-Gi / Intermediate / 170 - 179.9 (Middle Weight) / Adult
(Session 3)
7-7
Afgelopen
Jacob Garza
NBTC BJJ
Matt Boyd 10th Planet Austin Gewonnen via Overgave - 01:14