Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Children No-Gi (Female) / Intermediate / 70 - 79.9 / 8-9 years
(Kids & Teens)
6-16
Gotowy
Julissa Bocanegra
Strength & Honor MMA
Wygrana na punkty - 03:00
Ava Alonso Lansang Jiujitsu
Children No-Gi (Male) / Beginner / 100 - 109.9 / 12-13 years Group 2
(Kids & Teens)
9-22
Gotowy
Jason Ice
Strength & Honor MMA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:48
Adam Garcia Joe Stevensons Cobra Kai
Children Gi (Male) / Beginner / 100 - 109.9 / 12-13 years
(Kids & Teens)
8-19
Gotowy
Leland Colangan
Gracie Barra Thousand Oaks
Wygrana na punkty - 03:00
Andy Murillo The Wolves Den Carlson Gracie South Gate
Children No-Gi (Female) / Intermediate / 50 - 59.9 / 8-9 years
(Kids & Teens)
2-22
Gotowy
Micah Jara
10th Planet - Pasadena
Giselle Ocampo Team Maxwell Brazilian Jiu-Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:21
Teens No-Gi (Female) / Expert / 130 - 144.9 / 14-15 years
(Kids & Teens)
13-20
Gotowy
Kasandra Luna
COBRA KAI/TEAM QUEST
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:00
Chelsea Pulido Lansang Jiujitsu
Teens No-Gi (Male) / Expert / 160 - 179.9 / 16-17 years
(Kids & Teens)
12-19
Gotowy
Gunnar Gludd
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:35
Caleb Essenwanger De Gennaro ENTRAM
Teens Gi (Female) / Intermediate / 145 - 159.9 / 14-15 years
(Kids & Teens)
10-18
Gotowy
Brooklyn Guy
Carlson Gracie Westminster
Amada Garcia Strength & Honor MMA Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:01
Children No-Gi (Male) / Beginner / 125 - 139.9 / 12-13 years
(Kids & Teens)
9-20
Gotowy
Hadi Munoz
Valhalla Elite Training Center
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:37
Vincent Zepeda 10th Planet Covina
Children No-Gi (Male) / Intermediate / 60 - 69.9 / 8-9 years
(Kids & Teens)
3-20
Gotowy
Eli Grana
Lansang Jiujitsu
Wygrana na punkty - 03:00
Sophia Palacios Checkmat Marcelo Mafra BJJ
Teens No-Gi (Male) / Beginner / 160 - 179.9 / 16-17 years
(Kids & Teens)
11-16
Gotowy
Christian Rigel
Team Kihon MMA
TY SHORT Pedigo Submission Fighting Wygrana na punkty - 01:50
Children Gi (Male) / Beginner / 50 - 59.9 / 8-9 years
(Kids & Teens)
4-19
Gotowy
Nathan Lopez
The Wolves Den Carlson Gracie South Gate
Brody Luzano Millennia MMA Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:18
Children No-Gi (Male) / Beginner / 110 - 124.9 / 12-13 years
(Kids & Teens)
7-13
Gotowy
Cash Trujillo
Legacy Jiu-Jitsu - Team Alberto Crane
Hanchen Wang Millennia MMA Wygrana na punkty - 03:00
Teens No-Gi (Female) / Intermediate / 100 - 114.9 / 14-15 years
Tryna 2nd Division
—
(Kids & Teens)
10-19
Gotowy
Hailey Marmon
10th Planet Palmdale
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:50
Tryna Mendez Strength & Honor MMA
Children No-Gi (Male) / Beginner / 125 - 139.9 / 12-13 years
(Kids & Teens)
9-21
Gotowy
Noah Nussbaum
Eidson/B9 San Diego
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:19
Sergio Herrera Joe Stevensons Cobra Kai
Children No-Gi (Male) / Expert / 100 - 109.9 / 12-13 years Group 2
(Kids & Teens)
1-38
Gotowy
Jimmy Alvarez Jr
Cobrinha RB BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission)
Anthony Bulbulyan KD MMA
Children Gi (Male) / Beginner / 60 - 69.9 / 6-7 years
(Kids & Teens)
5-24
Gotowy
Logan De Guzman
Lansang Jiujitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:48
Nikita Shabranskyy KD MMA
Children No-Gi (Male) / Advanced / 50 - 59.9 / 8-9 years
(Kids & Teens)
1-17
Gotowy
Alyse Diffenderfer
Paragon BJJ
Miller Jara 10th Planet - Pasadena Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:56
Children No-Gi (Male) / Intermediate / 80 - 89.9 / 8-9 years
(Kids & Teens)
4-17
Gotowy
Mark Leon
Carlson Gracie Placentia
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:28
Thorn Equihua Tsunami Jiu Jitsu, Norwalk
Children No-Gi (Male) / Beginner / 110 - 124.9 / 12-13 years
(Kids & Teens)
7-14
Gotowy
Johnathan Velasquez
The Wolves Den Carlson Gracie South Gate
Gabriel Ramirez Checkmat Marcelo Mafra BJJ Wygrana na punkty - 03:00
Children Gi (Male) / Beginner / 100 - 109.9 / 12-13 years
(Kids & Teens)
8-21
Gotowy
Chris Lin
Champions Brazilian Jiu Jitsu Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:28
Adam Garcia Joe Stevensons Cobra Kai
Children Gi (Male) / Expert / 60 - 69.9 / 10-11 years
(Kids & Teens)
13-23
Gotowy
Devin At
Sektor Jiu-Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:53
Eric Herrera El Monte Jiujitsu
Teens No-Gi (Male) / Beginner / 160 - 179.9 / 16-17 years
(Kids & Teens)
11-17
Gotowy
Edmond Hayrapetyan
KD MMA
Wygrana na punkty - 03:00
Eligh Morris Ely Leon Training Center
Children Gi (Female) / Novice / 50 - 59.9 / 8-9 years
(Kids & Teens)
14-20
Gotowy
Penelope Goodson
11th Dimension
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:00
Citlalli Gonzalez El Monte Jiujitsu
Children No-Gi (Male) / Beginner / 100 - 109.9 / 8-9 years
(Kids & Teens)
3-21
Gotowy
Eligh Roman-morales
Aguirres fighting system
Ethan Aldaz Elite Team International Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:59
Children No-Gi (Male) / Advanced / 50 - 59.9 / 6-7 years
Colton 2nd Division
—
(Kids & Teens)
2-25
Gotowy
Colton Lee
Carlson Gracie Garden Grove
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:44
Tallan Ceballos Elite Team International
Children No-Gi (Female) / Advanced / 60 - 69.9 / 10-11 years
(Kids & Teens)
1-20
Gotowy
BellaRaine David
V1sion Checkmat Ladera Ranch
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:02
Selena Valencia 10th Planet Covina
Children No-Gi (Female) / Intermediate / 60 - 69.9 / 10-11 years
(Kids & Teens)
5-19
Gotowy
Alexandra Galadjian
Legacy Jiu-Jitsu - Team Alberto Crane
Julissa Bocanegra Strength & Honor MMA Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:16
Children Gi (Male) / Expert / 90 - 99.9 / 12-13 years
Jimmy & Niko 1st Division
—
(Kids & Teens)
13-25
Gotowy
Kai Thordsen
Peerless Jiu Jitsu Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:00
Caden Cabanban Lansang Jiujitsu
Teens No-Gi (Male) / Beginner / 200 & Over / 14-15 years
(Kids & Teens)
11-18
Gotowy
Amir Munoz
Valhalla Elite Training Center
Wygrana na punkty - 03:00
Evan Green Millennia MMA
Children No-Gi (Male) / Beginner / 80 - 89.9 / 10-11 years
(Kids & Teens)
6-14
Gotowy
Ezekiel Moreno
Elite Team International
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:34
Hank Tracey 10th Planet - Pasadena
Children Gi (Female) / Beginner / 60 - 69.9 / 8-9 years
(Kids & Teens)
5-25
Gotowy
Isabella Arredondo
Team Kihon MMA
JennaRie Suesue Carlos Albertos MMA and Fitness Center Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:56
Children Gi (Male) / Beginner / 50 - 59.9 / 8-9 years
(Kids & Teens)
4-20
Gotowy
Dakious Williams
One Revolution Jiu-Jitsu Corona
Van Hakobyan KD MMA Wygrana na punkty - 03:00