Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Teens No-Gi (Male) / Expert / 130 - 144.9 / 14-15 years
Elijah 2nd Division
—
(Kids & Teens)
14-17
Gotowy
David Khosrovyan
KD MMA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:15
Elijah Prudencio 10th Planet Fullerton
Teens No-Gi (Male) / Expert / 160 - 179.9 / 16-17 years
(Kids & Teens)
12-18
Gotowy
Nathaniel Benavides
10th Planet Freaks
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:41
Caleb Essenwanger De Gennaro ENTRAM
Children No-Gi (Male) / Beginner / 125 - 139.9 / 12-13 years
(Kids & Teens)
9-19
Gotowy
Sergio Herrera
Joe Stevensons Cobra Kai
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:22
Vincent Zepeda 10th Planet Covina
Children No-Gi (Male) / Beginner / 90 - 99.9 / 12-13 years
(Kids & Teens)
8-17
Gotowy
Byron Mendez
Aguirres fighting system
Gabe Ironman Team Ironman Ultimate Training Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:41
Children No-Gi (Male) / Intermediate / 50 - 59.9 / 8-9 years
(Kids & Teens)
3-15
Gotowy
Titus Choi
Legacy Jiu-Jitsu - Team Alberto Crane
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:21
Gegham Fahradyan KD MMA
Children No-Gi (Male) / Beginner / 80 - 89.9 / 10-11 years
(Kids & Teens)
6-12
Gotowy
Brayden Mendoza
SoCal Fight Factory
Wygrana na punkty - 03:00
Ezekiel Moreno Elite Team International
Children No-Gi (Male) / Intermediate / 50 - 59.9 / 6-7 years
(Kids & Teens)
2-21
Gotowy
Casper Lin
Champions Brazilian Jiu Jitsu Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:17
Isaiah Aragundi 10th Planet Covina
Children No-Gi (Male) / Beginner / 110 - 124.9 / 12-13 years
(Kids & Teens)
7-12
Gotowy
Yosl Solomon
10th Planet - Burbank
Cash Trujillo Legacy Jiu-Jitsu - Team Alberto Crane Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:28
Children Gi (Male) / Beginner / 60 - 69.9 / 6-7 years
(Kids & Teens)
5-22
Gotowy
Damien Candelaria
Strength & Honor MMA
Nikita Shabranskyy KD MMA Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:32
Children No-Gi (Male) / Beginner / 40 - 49.9 / 6-7 years
(Kids & Teens)
1-14
Gotowy
David Kirazyan
KD MMA
Wygrana na punkty - 03:00
Nathan Hite Aguirres fighting system
Children No-Gi (Male) / Intermediate / 80 - 89.9 / 8-9 years
(Kids & Teens)
4-16
Gotowy
Alfred Bulbulyan
KD MMA
Wygrana na punkty - 03:00
Thorn Equihua Tsunami Jiu Jitsu, Norwalk
Children No-Gi (Male) / Beginner / 60 - 69.9 / 10-11 years
(Kids & Teens)
3-18
Gotowy
Noah Garcia
Carlson Gracie Garden Grove
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:58
Edward Kirazyan KD MMA
Children No-Gi (Male) / Beginner / 70 - 79.9 / 8-9 years
Marcus & Emery 2nd Division
—
(Kids & Teens)
12-21
Gotowy
Jax Gaffey
UFC Gym - Costa Mesa
Emery Merlos The Wolves Den Carlson Gracie South Gate Wygrana na punkty - 03:00
Teens No-Gi (Female) / Expert / 130 - 144.9 / 14-15 years
(Kids & Teens)
13-19
Gotowy
Amada Garcia
Strength & Honor MMA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:25
Chelsea Pulido Lansang Jiujitsu
Children No-Gi (Male) / Beginner / 125 - 139.9 / 10-11 years
(Kids & Teens)
10-16
Gotowy
Eli Villanueva
Team Ironman Ultimate Training
Jared Ice Strength & Honor MMA Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:05
Children No-Gi (Male) / Beginner / 50 - 59.9 / 8-9 years
(Kids & Teens)
2-19
Gotowy
Noah Hernandez
COBRA KAI JIU-JITSU
Nathan Lopez The Wolves Den Carlson Gracie South Gate Wygrana na punkty - 03:00
Children No-Gi (Male) / Expert / 100 - 109.9 / 12-13 years
Jimmy 2nd Division & Anthony 1st Division
—
(Kids & Teens)
11-13
Gotowy
Anthony Bulbulyan
KD MMA
Jimmy Alvarez Jr Cobrinha RB BJJ
Teens No-Gi (Male) / Expert / 145 - 159.9 / 16-17 years
(Kids & Teens)
12-16
Gotowy
Dominic Tamayo
Checkmat Marcelo Mafra BJJ
Wygrana na punkty - 04:00
Lyova Kostanyan KD MMA
Children No-Gi (Female) / Beginner / 40 - 49.9 / 8-9 years
(Kids & Teens)
1-16
Gotowy
Camila Torres
Carlson Gracie Garden Grove
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:28
Chelsea Thai Strength & Honor MMA
Children No-Gi (Male) / Intermediate / 100 - 109.9 / 10-11 years
Jeremiah 2nd Division & Agustin 1st Division
—
(Kids & Teens)
10-15
Gotowy
Agustin Palacios
Checkmat Marcelo Mafra BJJ
Xavier Ramirez Champions Brazilian Jiu Jitsu Academy Wygrana na punkty - 03:00
Children No-Gi (Male) / Beginner / 80 - 89.9 / 12-13 years
(Kids & Teens)
7-5
Gotowy
Vahagn Galstyan
KD MMA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:09
Oscar Hernandez Joe Stevensons Cobra Kai
Children Gi (Male) / Expert / 60 - 69.9 / 10-11 years
(Kids & Teens)
13-22
Gotowy
Eric Herrera
El Monte Jiujitsu
Vincent Dragon Lemus Strength & Honor MMA Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:01
Teens No-Gi (Male) / Expert / 130 - 144.9 / 14-15 years
Elijah 2nd Division
—
(Kids & Teens)
14-19
Gotowy
David Khosrovyan
KD MMA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:00
GREGORY TOROSIAN LEGACY JIU-JITSU
Children No-Gi (Male) / Intermediate / 50 - 59.9 / 8-9 years
(Kids & Teens)
3-16
Gotowy
Ram Stewart
10th Planet Pasadena
Titus Choi Legacy Jiu-Jitsu - Team Alberto Crane Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:55
Children No-Gi (Male) / Beginner / 90 - 99.9 / 12-13 years
(Kids & Teens)
8-18
Gotowy
PIERCE GARCIA
10TH PLANET ROUTE 66 2
Kelsie Chater 10th Planet - Burbank Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:11
Children No-Gi (Female) / Intermediate / 60 - 69.9 / 10-11 years
(Kids & Teens)
5-18
Gotowy
Julissa Bocanegra
Strength & Honor MMA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:05
Nevaeh Bocanegra Strength & Honor MMA
Children No-Gi (Male) / Beginner / 80 - 89.9 / 8-9 years
(Kids & Teens)
4-15
Gotowy
Marcus Sanchez
Strength & Honor MMA
Mark Leon Carlson Gracie Placentia Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:02
Children No-Gi (Male) / Beginner / 80 - 89.9 / 12-13 years
(Kids & Teens)
7-6
Gotowy
Ricky Coronel
Strength & Honor MMA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:09
Austin McCuen 10th Planet Orange County
Children No-Gi (Male) / Beginner / 40 - 49.9 / 6-7 years
(Kids & Teens)
1-15
Gotowy
Ethan Funt
Syndicate MMA
Wygrana na punkty - 03:00
SatawatBobby Costa 10th Planet - Pasadena
Children No-Gi (Male) / Beginner / 50 - 59.9 / 8-9 years
(Kids & Teens)
2-20
Gotowy
Brody Luzano
Millennia MMA
Sebastian Munar 10th Planet Palmdale Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:58
Children Gi (Male) / Beginner / 60 - 69.9 / 6-7 years
(Kids & Teens)
5-23
Gotowy
Matthew Nunez
Journeys Martial Arts Academy
Wygrana na punkty - 03:00
Damien Candelaria Strength & Honor MMA
Children No-Gi (Male) / Beginner / 60 - 69.9 / 10-11 years
(Kids & Teens)
3-19
Gotowy
Rudy Moreno
The Wolves Den Carlson Gracie South Gate
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:17
Noah Garcia Carlson Gracie Garden Grove