Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Children No-Gi (Female) / Novice / 80 - 89.9 / 8-9 years
(Kids & Teens)
7-11
Gotowy
Madison Aldaz
Elite Team International
Faith Tomicic Aguirres fighting system Wygrana na punkty - 03:00
Teens No-Gi (Male) / Expert / 115 - 129.9 / 14-15 years
Elijah 1st Division
—
(Kids & Teens)
14-14
Gotowy
Jacob Sosa
10th Planet Pasadena
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:00
Vahagn Nahatakyan KD MMA
Children No-Gi (Male) / Expert / 80 - 89.9 / 12-13 years
Caden 2nd Division
—
(Kids & Teens)
13-15
Gotowy
Caden Cabanban
Lansang Jiujitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:59
Jesse Martinez 10th Planet - Pasadena
Children No-Gi (Male) / Beginner / 100 - 109.9 / 12-13 years
(Kids & Teens)
9-15
Gotowy
Davit Hovasyan
KD MMA
Jacob Green Millennia MMA Wygrana na punkty - 02:32
Children No-Gi (Male) / Beginner / 40 - 49.9 / 6-7 years
(Kids & Teens)
1-13
Gotowy
SatawatBobby Costa
10th Planet - Pasadena
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:38
Nathan Hite Aguirres fighting system
Children No-Gi (Female) / Beginner / 60 - 69.9 / 10-11 years
(Kids & Teens)
5-16
Gotowy
Sierra Cressey
10th Planet - Pasadena
Nevaeh Bocanegra Strength & Honor MMA Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:09
Children No-Gi (Male) / Beginner / 50 - 59.9 / 8-9 years
(Kids & Teens)
2-15
Gotowy
Toki Matsuda
10th Planet Burbank
Noah Hernandez COBRA KAI JIU-JITSU Wygrana na punkty - 03:00
Children No-Gi (Male) / Beginner / 90 - 99.9 / 12-13 years
(Kids & Teens)
8-15
Gotowy
Byron Mendez
Aguirres fighting system
PIERCE GARCIA 10TH PLANET ROUTE 66 2 Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:53
Children No-Gi (Male) / Beginner / 80 - 89.9 / 10-11 years
(Kids & Teens)
6-10
Gotowy
Ezekiel Moreno
Elite Team International
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:11
Jack Youngblood Aguirres fighting system
Teens No-Gi (Male) / Expert / 160 - 179.9 / 16-17 years
(Kids & Teens)
12-17
Gotowy
Edgar Amirkhanyan
KD MMA
Wygrana na punkty - 04:00
Gunnar Gludd
Children No-Gi (Male) / Intermediate / 100 - 109.9 / 10-11 years
Jeremiah 2nd Division & Agustin 1st Division
—
(Kids & Teens)
10-14
Gotowy
Xavier Ramirez
Champions Brazilian Jiu Jitsu Academy
Wygrana na punkty - 03:00
Jeremiah Boggs 10TH PLANET ROUTE 66 2
Children No-Gi (Male) / Beginner / 90 - 99.9 / 12-13 years
(Kids & Teens)
8-16
Gotowy
Gabe Ironman
Team Ironman Ultimate Training
Kelsie Chater 10th Planet - Burbank Wygrana na punkty - 03:00
Children Gi (Male) / Beginner / 60 - 69.9 / 6-7 years
(Kids & Teens)
5-21
Gotowy
Logan De Guzman
Lansang Jiujitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:21
Matthew Nunez Journeys Martial Arts Academy
Children No-Gi (Male) / Intermediate / 50 - 59.9 / 8-9 years
(Kids & Teens)
3-14
Gotowy
Gegham Fahradyan
KD MMA
Ram Stewart 10th Planet Pasadena Wygrana na punkty - 03:00
Children No-Gi (Male) / Beginner / 125 - 139.9 / 12-13 years
(Kids & Teens)
9-17
Gotowy
Sergio Herrera
Joe Stevensons Cobra Kai
Wygrana na punkty - 03:00
David Galustian KD MMA
Children No-Gi (Male) / Expert / 90 - 99.9 / 8-9 years
Diego 1st Division
—
(Kids & Teens)
13-17
Gotowy
Samuel Galadjian
Legacy Jiu-Jitsu - Team Alberto Crane
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:04
Diego Martinez Lansang Jiujitsu
Teens No-Gi (Male) / Expert / 145 - 159.9 / 16-17 years
(Kids & Teens)
12-15
Gotowy
Jordan Encinas
Tsunami Jiu Jitsu
Andrew Gutterud Gracie Humaita Beaumont Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:05
Children No-Gi (Female) / Beginner / 60 - 69.9 / 6-7 years
(Kids & Teens)
4-13
Gotowy
Arielle Zedan
10th Planet Pasadena
Shine Han Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:55
Teens No-Gi (Male) / Beginner / 160 - 179.9 / 16-17 years
(Kids & Teens)
11-15
Gotowy
Eligh Morris
Ely Leon Training Center
Wygrana na punkty - 03:00
TY SHORT Pedigo Submission Fighting
Children No-Gi (Male) / Beginner / 50 - 59.9 / 8-9 years
(Kids & Teens)
2-16
Gotowy
Alexander Bickle
COBRA KAI/TEAM QUEST
Sebastian Munar 10th Planet Palmdale Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:38
Teens No-Gi (Male) / Expert / 115 - 129.9 / 16-17 years
(Kids & Teens)
14-16
Gotowy
Martin Bocanegra
Strength & Honor MMA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:00
Fabio Henrique Alves Akxe bjj
Children No-Gi (Male) / Expert / 100 - 109.9 / 12-13 years
Jimmy 2nd Division & Anthony 1st Division
—
(Kids & Teens)
11-12
Gotowy
Ian Serrano Alvarado
Aguirres fighting system
Jimmy Alvarez Jr Cobrinha RB BJJ Wygrane przez Poddanie (submission)
Children No-Gi (Male) / Beginner / 50 - 59.9 / 8-9 years
(Kids & Teens)
2-17
Gotowy
Brody Luzano
Millennia MMA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:41
Noah Hernandez COBRA KAI JIU-JITSU
Children No-Gi (Male) / Expert / 110 - 124.9 / 10-11 years
(Kids & Teens)
13-18
Gotowy
Jacob Kim
10th Planet Poway Jiu Jitsu
Tyler Hernandez Groundworks Jiu Jitsu Academy Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:43
Children No-Gi (Male) / Beginner / 125 - 139.9 / 12-13 years
(Kids & Teens)
9-18
Gotowy
Hadi Munoz
Valhalla Elite Training Center
Noah Nussbaum Eidson/B9 San Diego Wygrana na punkty - 03:00
Children No-Gi (Male) / Beginner / 80 - 89.9 / 12-13 years
(Kids & Teens)
7-3
Gotowy
Vahagn Galstyan
KD MMA
Ricky Coronel Strength & Honor MMA Wygrana na punkty - 03:00
Children No-Gi (Male) / Intermediate / 90 - 99.9 / 10-11 years
Jeremiah 1st div
—
(Kids & Teens)
8-14
Gotowy
Aaron Tellez
10th Planet Covina
Wygrana na punkty - 03:00
Jeremiah Boggs 10TH PLANET ROUTE 66 2
Children No-Gi (Male) / Beginner / 60 - 69.9 / 10-11 years
(Kids & Teens)
3-17
Gotowy
Edward Kirazyan
KD MMA
Rudy Moreno The Wolves Den Carlson Gracie South Gate Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:06
Children No-Gi (Male) / Beginner / 80 - 89.9 / 10-11 years
(Kids & Teens)
6-13
Gotowy
Hank Tracey
10th Planet - Pasadena
Marcus Choo 10th Planet Fullerton Wygrana na punkty - 03:00
Children No-Gi (Male) / Expert / 80 - 89.9 / 12-13 years
Caden 2nd Division
—
(Kids & Teens)
13-16
Gotowy
Nolan Stennett
Peerless Jiu Jitsu Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:00
Caden Cabanban Lansang Jiujitsu
Children No-Gi (Female) / Intermediate / 60 - 69.9 / 10-11 years
(Kids & Teens)
5-17
Gotowy
Nevaeh Bocanegra
Strength & Honor MMA
Alexandra Galadjian Legacy Jiu-Jitsu - Team Alberto Crane Wygrana na punkty - 03:00
Children No-Gi (Male) / Beginner / 50 - 59.9 / 8-9 years
(Kids & Teens)
2-18
Gotowy
Sebastian Munar
10th Planet Palmdale
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:38
Nathan Lopez The Wolves Den Carlson Gracie South Gate