Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Teens No-Gi (Male) / Expert / 130 - 144.9 / 16-17 years
(Kids & Teens)
12-9
Gotowy
Akito Kroupa
Classic Fight Team
Ugo Ferrigno ENTRAM Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:25
Teens No-Gi (Male) / Beginner / 130 - 144.9 / 14-15 years
(Kids & Teens)
11-9
Gotowy
Samuel Ramirez
Valhalla MMA
Diego Molina Gracie Barra Riverside Wygrana na punkty - 01:26
Children No-Gi (Male) / Beginner / 90 - 99.9 / 8-9 years
(Kids & Teens)
8-9
Gotowy
Jason Montoya
Tsunami Jiu Jitsu, Norwalk
George Terteryan KD MMA Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:50
Children No-Gi (Male) / Beginner / 100 - 109.9 / 12-13 years
(Kids & Teens)
9-12
Gotowy
Santiago Escobedo
Academy Jiu-Jitsu & Kickboxing
Davit Hovasyan KD MMA Wygrana na punkty - 03:00
Children No-Gi (Male) / Beginner / 110 - 124.9 / 10-11 years
(Kids & Teens)
7-8
Gotowy
Armen Hayrapetyan
KD MMA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:11
KRIZ JAREN ARTIENDA Millennia MMA
Children No-Gi (Female) / Beginner / 40 - 49.9 / 6-7 years
(Kids & Teens)
1-7
Gotowy
Jazlyn Leyva
Aguirres fighting system
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:33
Sofia Jaqueline Ortiz Phenom Brazilian Jiu Jitsu
Children No-Gi (Male) / Expert / 140 - 154.9 / 12-13 years
Jazmin 1st Division
—
(Kids & Teens)
14-9
Gotowy
Alex Papazyan
KD MMA
Arel Francke Gracie Barra (Brazil) Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:37
Children No-Gi (Female) / Beginner / 60 - 69.9 / 8-9 years
Lilianna 2nd Division
—
(Kids & Teens)
5-11
Gotowy
JennaRie Suesue
Carlos Albertos MMA and Fitness Center
Wygrana na punkty - 03:00
Audrey Hoelscher 10th Planet Poway Jiu Jitsu
Teens No-Gi (Male) / Expert / 130 - 144.9 / 16-17 years
(Kids & Teens)
12-10
Gotowy
Diego Marchen Enriquez
ENTRAM
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:27
Jayden Autry Joe Stevensons Cobra Kai
Children No-Gi (Male) / Expert / 80 - 89.9 / 10-11 years
(Kids & Teens)
13-12
Gotowy
Kovax Yarza
Legacy Jiu-Jitsu - Team Alberto Crane
Christopher Sarkissian KD MMA Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:00
Children No-Gi (Male) / Beginner / 70 - 79.9 / 10-11 years
(Kids & Teens)
3-10
Gotowy
Hayden Lopez-Rouse
Joe Stevensons Cobra Kai
Henry Sanchez Adrenaline Martial Arts & Fitness Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:57
Children No-Gi (Female) / Beginner / 110 - 124.9 / 10-11 years
(Kids & Teens)
10-12
Gotowy
Emma Molina
The Wolves Den Carlson Gracie South Gate
Wygrana na punkty - 03:00
Madison Roman Tsunami Jiu Jitsu, Norwalk
Children No-Gi (Female) / Beginner / 50 - 59.9 / 8-9 years
Lilianna 1st Division
—
(Kids & Teens)
2-10
Gotowy
Abigail Coronel
Strength & Honor MMA
Camila Lopez Carlson Gracie Garden Grove Wygrana na punkty - 03:00
Teens No-Gi (Male) / Expert / 115 - 129.9 / 14-15 years
Elijah 1st Division
—
(Kids & Teens)
14-11
Gotowy
Luke Wyborney
ATOS HQ
Jacob Sosa 10th Planet Pasadena Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:46
Children No-Gi (Male) / Intermediate / 90 - 99.9 / 10-11 years
Jeremiah 1st div
—
(Kids & Teens)
8-12
Gotowy
Aaron Tellez
10th Planet Covina
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:09
Eragon Guy Carlson Gracie Westminster
Children No-Gi (Male) / Intermediate / 125 - 139.9 / 12-13 years
(Kids & Teens)
9-10
Gotowy
Ricardo Alonso
Lansang Jiujitsu
Kai Nazareno Team Ironman Ultimate Training Wygrana na punkty
Children No-Gi (Male) / Beginner / 40 - 49.9 / 6-7 years
(Kids & Teens)
1-10
Gotowy
Austin Salas
10TH PLANET ROUTE 66 2
Ethan Funt Syndicate MMA Wygrana na punkty - 03:00
Children No-Gi (Male) / Intermediate / 125 - 139.9 / 8-9 years
(Kids & Teens)
11-7
Gotowy
Nicholas Babayev
KD MMA
Tyler Hernandez Groundworks Jiu Jitsu Academy Wygrana na punkty - 03:00
Children No-Gi (Male) / Advanced / 40 - 49.9 / 6-7 years
Colton 1st Division
—
(Kids & Teens)
2-13
Gotowy
Colton Lee
Carlson Gracie Garden Grove
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:15
Adam Ahmed ATOS HQ
Children No-Gi (Male) / Beginner / 70 - 79.9 / 10-11 years Group 2
(Kids & Teens)
6-6
Gotowy
Axel Salgado
10th Planet Covina
Jesse Vidana Strength & Honor MMA Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:19
Children No-Gi (Female) / Intermediate / 110 - 124.9 / 12-13 years
Sway 2nd Division & Aurora 1st Division
—
(Kids & Teens)
10-11
Gotowy
Aurora Garcia
Journeys Martial Arts Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:43
Sway Moorehead Carlson Gracie Temecula
Children No-Gi (Male) / Beginner / 90 - 99.9 / 8-9 years
(Kids & Teens)
8-10
Gotowy
Jordan Gonzalez
Jeysen Santiago bjj
Wygrana na punkty - 03:00
Jason Montoya Tsunami Jiu Jitsu, Norwalk
Teens No-Gi (Male) / Expert / 115 - 129.9 / 14-15 years
Elijah 1st Division
—
(Kids & Teens)
14-12
Gotowy
Vahagn Nahatakyan
KD MMA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:00
Elijah Prudencio 10th Planet Fullerton
Children No-Gi (Female) / Beginner / 60 - 69.9 / 10-11 years
(Kids & Teens)
5-13
Gotowy
Sierra Cressey
10th Planet - Pasadena
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:09
Nia Rosales Champions Brazilian Jiu Jitsu Academy
Children No-Gi (Male) / Expert / 80 - 89.9 / 10-11 years
(Kids & Teens)
Gotowy
Troy So
Pedigo Submission Fighting
Wygrana walkowerem
Logan Arenas Art of JiuJitsu
Children No-Gi (Male) / Beginner / 70 - 79.9 / 10-11 years
(Kids & Teens)
3-11
Gotowy
Leonardo Martinez
Lansang Jiujitsu
Wygrana na punkty - 03:00
Daniel Chamorro Millennia MMA
Children No-Gi (Male) / Intermediate / 125 - 139.9 / 12-13 years
(Kids & Teens)
9-11
Gotowy
Isaac Alonzo
Exodus Jiu Jitsu - Team Exodus
JOHN AZYX ARTIENDA Millennia MMA Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:43
Children No-Gi (Male) / Beginner / 80 - 89.9 / 10-11 years
(Kids & Teens)
6-9
Gotowy
Mattix Dompe
Strength & Honor MMA
Brayden Mendoza SoCal Fight Factory Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:29
Children No-Gi (Male) / Intermediate / 100 - 109.9 / 10-11 years
Jeremiah 2nd Division & Agustin 1st Division
—
(Kids & Teens)
10-13
Gotowy
Agustin Palacios
Checkmat Marcelo Mafra BJJ
Wygrana na punkty - 03:00
Jeremiah Boggs 10TH PLANET ROUTE 66 2
Children No-Gi (Male) / Expert / 80 - 89.9 / 12-13 years
Caden 2nd Division
—
(Kids & Teens)
13-14
Gotowy
Nolan Stennett
Peerless Jiu Jitsu Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:27
Jesse Martinez 10th Planet - Pasadena
Teens No-Gi (Male) / Expert / 145 - 159.9 / 16-17 years
(Kids & Teens)
12-12
Gotowy
Andrew Gutterud
Gracie Humaita Beaumont
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 04:00
Salvador Essenwanger Gonzales ENTRAM
Children No-Gi (Male) / Beginner / 100 - 109.9 / 12-13 years
(Kids & Teens)
9-13
Gotowy
Jacob Green
Millennia MMA
Wygrana na punkty - 03:00
Gwen Leon Carlson Gracie Placentia