Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Children No-Gi (Female) / Beginner / 100 - 109.9 / 10-11 years
(Kids & Teens)
10-4
Gotowy
Zoe Irving
Checkmat Marcelo Mafra BJJ
Wygrana na punkty - 03:00
Nathalie Rosales Champions Brazilian Jiu Jitsu Academy
Children No-Gi (Male) / Beginner / 60 - 69.9 / 8-9 years Group 2
(Kids & Teens)
5-7
Gotowy
Ivan Aguayo
Millennia MMA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:54
COLIN VIVANCO COBRA KAI/TEAM QUEST
Children No-Gi (Female) / Beginner / 70 - 79.9 / 8-9 years
Emery 1st Division
—
(Kids & Teens)
6-4
Gotowy
Emery Merlos
The Wolves Den Carlson Gracie South Gate
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:15
Evie Silva Sektor Jiu-Jitsu
Children No-Gi (Male) / Beginner / 80 - 89.9 / 12-13 years
(Kids & Teens)
7-4
Gotowy
Austin McCuen
10th Planet Orange County
Wygrane przez Poddanie (submission)
Oscar Hernandez Joe Stevensons Cobra Kai
Children No-Gi (Female) / Novice / 50 - 59.9 / 6-7 years
(Kids & Teens)
4-4
Gotowy
Alanna Boggs
10th Planet Riverside
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 03:00
Penelope Goodson 11th Dimension
Children No-Gi (Female) / Beginner / 50 - 59.9 / 8-9 years
Lilianna 1st Division
—
(Kids & Teens)
2-7
Gotowy
Lilianna Pizano
10th Planet Covina
Giselle Soto Classic Fight Team Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:25
Children No-Gi (Male) / Beginner / 100 - 109.9 / 10-11 years
(Kids & Teens)
10-7
Gotowy
Alec Gezoukian
10th Planet - Pasadena
Matthew Mondragon Tsunami Jiu Jitsu, Norwalk Zwycięstwo przez dyskwalifikację - 00:38
Teens No-Gi (Male) / Expert / 130 - 144.9 / 16-17 years
(Kids & Teens)
12-8
Gotowy
Jayden Autry
Joe Stevensons Cobra Kai
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:09
Ugo Ferrigno ENTRAM
Children No-Gi (Male) / Beginner / 60 - 69.9 / 8-9 years Group 2
(Kids & Teens)
5-8
Gotowy
Roman Lopez
10TH PLANET ROUTE 66 2
Wygrana na punkty - 03:00
Jacob Brownbridge Aguirres fighting system
Children No-Gi (Female) / Beginner / 40 - 49.9 / 6-7 years
(Kids & Teens)
1-6
Gotowy
Penelope Scott
Millennia MMA
Wygrana na punkty - 03:00
Sofia Jaqueline Ortiz Phenom Brazilian Jiu Jitsu
Children No-Gi (Male) / Expert / 140 - 154.9 / 12-13 years
Jazmin 1st Division
—
(Kids & Teens)
14-7
Gotowy
JACK TOROSIAN
CHECKMAT NORTHRIDGE (IBJJFF)
Arel Francke Gracie Barra (Brazil) Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:33
Children No-Gi (Male) / Intermediate / 90 - 99.9 / 12-13 years
(Kids & Teens)
8-6
Gotowy
Alex Khachatrian
KD MMA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:24
Jamespatrick Russo 10th Planet Covina
Children No-Gi (Male) / Beginner / 40 - 49.9 / 6-7 years Group 2
(Kids & Teens)
3-5
Gotowy
Jameson Araneta
SIMGO Academy
Joseph Perez Checkmat Marcelo Mafra BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:14
Children No-Gi (Male) / Expert / 80 - 89.9 / 10-11 years
(Kids & Teens)
13-11
Gotowy
Preston Schreck
CHECKMAT LUCAS LEITE (IBJJFF)
Kovax Yarza Legacy Jiu-Jitsu - Team Alberto Crane Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:00
Children No-Gi (Female) / Beginner / 50 - 59.9 / 8-9 years
Lilianna 1st Division
—
(Kids & Teens)
2-8
Gotowy
Abigail Coronel
Strength & Honor MMA
Wygrana na punkty - 03:00
Melanie Serrano Alvarado Aguirres fighting system
Children No-Gi (Male) / Novice / 125 - 139.9 / 12-13 years
(Kids & Teens)
Gotowy
Zayde Razo
Adrenaline Martial Arts & Fitness
Vincent Zepeda 10th Planet Covina Wygrana walkowerem
Children No-Gi (Male) / Intermediate / 125 - 139.9 / 12-13 years
(Kids & Teens)
9-8
Gotowy
Isaac Alonzo
Exodus Jiu Jitsu - Team Exodus
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:54
Ricardo Alonso Lansang Jiujitsu
Teens No-Gi (Male) / Beginner / 115 - 129.9 / 16-17 years
(Kids & Teens)
11-8
Gotowy
Silvio Ting
Checkmat Marcelo Mafra BJJ
Wygrana na punkty - 03:00
Abdul Mardini Globetrotters
Teens No-Gi (Male) / Expert / 115 - 129.9 / 14-15 years
Elijah 1st Division
—
(Kids & Teens)
14-10
Gotowy
Gil Galindo
Gracie Barra Riverside
Luke Wyborney ATOS HQ Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:45
Teens No-Gi (Male) / Expert / 145 - 159.9 / 16-17 years
(Kids & Teens)
12-11
Gotowy
Jordan Encinas
Tsunami Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:10
Carlos Daniel Hernandez Bonal ENTRAM
Children No-Gi (Female) / Beginner / 60 - 69.9 / 8-9 years
Lilianna 2nd Division
—
(Kids & Teens)
5-10
Gotowy
Audrey Hoelscher
10th Planet Poway Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:29
Lilianna Pizano 10th Planet Covina
Children No-Gi (Male) / Beginner / 90 - 99.9 / 8-9 years
(Kids & Teens)
8-8
Gotowy
Jordan Gonzalez
Jeysen Santiago bjj
Leonidas Arias Bear City Jiujitsu Wygrana na punkty - 03:00
Children No-Gi (Male) / Beginner / 100 - 109.9 / 10-11 years
(Kids & Teens)
10-8
Gotowy
Caleb Covarrubias
The Lair Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 03:00
Killian Hamilton 10th Planet Murrieta
Children No-Gi (Female) / Beginner / 50 - 59.9 / 8-9 years
Lilianna 1st Division
—
(Kids & Teens)
2-9
Gotowy
Giselle Soto
Classic Fight Team
Lily Chapman Strength & Honor MMA Wygrana na punkty - 03:00
Children No-Gi (Male) / Beginner / 110 - 124.9 / 10-11 years
(Kids & Teens)
7-7
Gotowy
Armen Hayrapetyan
KD MMA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:18
Joseph Silva 11th Dimension
Children No-Gi (Male) / Expert / 140 - 154.9 / 12-13 years
Jazmin 1st Division
—
(Kids & Teens)
14-8
Gotowy
Jazmin Taylor
Lansang Jiujitsu
JACK TOROSIAN CHECKMAT NORTHRIDGE (IBJJFF) Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:00
Children No-Gi (Male) / Intermediate / 125 - 139.9 / 12-13 years
(Kids & Teens)
9-9
Gotowy
Kai Nazareno
Team Ironman Ultimate Training
JOHN AZYX ARTIENDA Millennia MMA Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:41
Children No-Gi (Female) / Novice / 50 - 59.9 / 6-7 years
(Kids & Teens)
4-5
Gotowy
Mia Arellano
Joe Stevensons Cobra Kai
Audrey Yoshimura Groundworks Jiu Jitsu Academy Wygrana na punkty - 03:00
Children No-Gi (Female) / Intermediate / 110 - 124.9 / 12-13 years
Sway 2nd Division & Aurora 1st Division
—
(Kids & Teens)
10-10
Gotowy
Sway Moorehead
Carlson Gracie Temecula
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:42
Dalilah Quintero Cage Combat Academy
Children No-Gi (Male) / Beginner / 40 - 49.9 / 6-7 years
(Kids & Teens)
1-9
Gotowy
Alexander Gardenswartz
Journeys Martial Arts Academy
David Kirazyan KD MMA Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:44
Children No-Gi (Male) / Beginner / 110 - 124.9 / 10-11 years
(Kids & Teens)
7-9
Gotowy
Mateo Ramos
10th Planet West LA
Dylan Garrido Millennia MMA Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:20
Children No-Gi (Female) / Beginner / 60 - 69.9 / 10-11 years
(Kids & Teens)
5-12
Gotowy
Audrey Carlos
Tsunami Jiu Jitsu, Norwalk
Sierra Cressey 10th Planet - Pasadena Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:58